Помошна маса со приклучоци

6.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: Бела
Материјал: иверица, челик
Димензии: 25 x 120 x 81 cm
Тежина: 10,7 кг.
Максимално оптоварување: вкупно оптоварување: 100 kg.

странична маса со приклучоци

странична масичка

помошна маса

помошна странична маса

странична маса

странични масички

масичкаПомошна маса со лента за напојување:

Со 2 порти за наизменична струја и 2 USB порти, можете истовремено да ги полните вашите уреди како ламба, телефон, таблет и конзола за игри.

Уредна покривка на маса:

Кампата за напојување е скриена во лесно достапна преграда, а дупката за кабел на задната страна помага да се водат каблите одоздола за да се одржува уредна масата.

За безбедна употреба:

Поставете ја вклучената заштита против превртување за безбедност. Вклучените штитници за агли штитат од болни удари и на тој начин обезбедуваат безбедна работна средина.

Разноврсна:

На влезот од вашиот дом, зад софата за полнење на мобилниот телефон или до ѕидот. Со 1 фиока и 2 прегради, оваа помошна странична маса ги исполнува вашите различни потреби.

Прекрасен изглед:

Челичната рамка во комбинација со снежно-бели честички ја прави оваа помошна маса исклучително привлечно парче мебел што ќе го нагласи изгледот на вашиот влез.

Содржина на кутијата:

1 x Помошна странична маса со напојување
1 x комплет за додатоци
1 x инструкции

11 мислења за Помошна маса со приклучоци

4.9 од 5
10
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Помошна маса со приклучоци photo review
  Помошна маса со приклучоци photo review
  Помошна маса со приклучоци photo review
  Помошна маса со приклучоци photo review
  +2
  А****
  Полицата е апсолутен сон...не само што ја склопив супер б...Повеќе
  Полицата е апсолутен сон...не само што ја склопив супер брзо благодарение на одличните инструкции за склопување...туку едноставно се прилагодува на структурата на собата и е разноврсна...би ја купил пак и на секого препорачуваат. Тесна полица, но сепак паметен простор за складирање и скриена врска за мобилни телефони/таблети итн. Апсолутно привлекување очи!
  Помошна маса со приклучоци photo review
  Х*****
  Ова е првата референца што ја пишувам. Никогаш не сум има...Повеќе
  Ова е првата референца што ја пишувам. Никогаш не сум имал таков квалитет. Накратко, многу е јасно. Икеа исто така лесно се составува, но оваа е апсолутно најдобрата. Исто така вклучените алатки. Има дури и торба означена како „замена“, што значи дополнителни завртки. Апсолутен врвен квалитет.
  Помошна маса со приклучоци photo review
  Д* б*****
  Добро утро. Ова парче мебел е многу убаво и тесно како шт...Повеќе
  Добро утро. Ова парче мебел е многу убаво и тесно како што сакав. Има дупка зад неа за да ги поминете жиците ако го ставите телевизорот во центарот како мене (што ве спречува да ја користите вратата). Го украсив со фигурини и тоа многу ме задоволи. Планот не е супер јасен, но доволно е за почетник како мене, а со мебелот се обезбедени доста алатки. Врвна услуга по продажбата исто така. Топло препорачувам.
  C*
  Монтажата беше завршена за многу кратко време и парчето м...Повеќе
  Монтажата беше завршена за многу кратко време и парчето мебел е исклучително стабилно. Индустрискиот стил е едноставно одличенМонтажата беше завршена за многу кратко време и парчето мебел е супер стабилно. Индустрискиот стил е едноставно одличен
  к******
  Ретко сум имал толку опуштено поставување, сè беше означе...Повеќе
  Ретко сум имал толку опуштено поставување, сè беше означено совршено, беше во функција за помалку од 20 минути. Прекрасна маса која одлично ја надополнува мојата мини кујна.Ретко сум имал толку опуштена поставеност, етикетирав сè совршено, а беше готов за помалку од 20 минути. Прекрасна маса која совршено ја надополнува мојата мини кујна.
  М****
  Оваа конзола ги исполни моите очекувања. Составен е за 1 ...Повеќе
  Оваа конзола ги исполни моите очекувања. Составен е за 1 1/2 часа. Упатствата за склопување многу добро објаснети! Перформансите на цената се во ред!Оваа конзола ги исполни моите очекувања. Поставен е за 1 1/2 часа. Упатствата за склопување многу добро објаснети! Вредноста за парите е во ред!
  К***
  Се е добро и лесно се поставува како жена сама, нема проб...Повеќе
  Се е добро и лесно се поставува како жена сама, нема проблемСè е добро и лесно да се постави како жена сама без проблем
  М******
  Брза испорака и некомплицирано склопување, благодарение н...Повеќе
  Брза испорака и некомплицирано склопување, благодарение на лесно разбирливи упатства. Масата е стабилна, личи на сликите и добро се вклопува во аголот за кој ја купив.Брза испорака и лесно поставување, благодарение на лесно разбирливите упатства. Масата е цврста, изгледа како на сликите и добро се вклопува во аголот за кој ја купив.
  Т*** Р*
  Многу брза испорака и склопувањето е многу „погодно за же...Повеќе
  Многу брза испорака и склопувањето е многу „погодно за жените“ затоа што можев сам да составам сè. Сфатив дека односот цена-перформанси е целосно прифатлив бидејќи сè ги исполни моите очекувања. Конзолата ја претворив во простор за стајлинг со огледало, фен итн.Многу брза испорака и склопувањето е многу „погодно за жени“ затоа што можев сам да склопам сè. Односот цена-перформанси беше апсолутно добар, бидејќи сè ги исполни моите очекувања. Конзолата ја претворив во простор за стајлинг со огледало, фен итн.
  M*
  Лесно се поставува , брзо и лесно се носи. Добро за една ...Повеќе
  Лесно се поставува , брзо и лесно се носи. Добро за една личност. Сè беше таму, ништо скршено, брзо испорачано 👍Лесно склопување Брзо едноставно, лесно за носење Добро за едно лице. Сè беше таму, ништо скршено, брзо испорачано 👍
  Т****** Г***
  Дури и даде шрафцигер потребни.Го имав дури и шрафцигерот...Повеќе
  Дури и даде шрафцигер потребни.Го имав дури и шрафцигерот што ми требаше.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Помошна маса со приклучоци
  Помошна маса со приклучоци

  6.999 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: LNT111W01 Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart