Полица за складирање

4.800 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 7

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: дрво и нерѓосувачки челик
Големина на производот: 56cm должина x 34cm ширина x 137,5 cm висина
Тежина на производот: 11,5 kg

мебел

рафт за книгиОваа декоративна полица за продажба од Ironwood.mk прикажува стабилна метална рамка поддржана од 2 попречни шипки, издржливи рафтови од честички и рустикален фурнир отпорен на абење. Покажете ги вашите омилени книги, украси, украси и друго на 4-те полици.

Совршен за секоја соба
Каде и да ви треба, оваа метална полица може да обезбеди место за организирање на вашите работи. Поврзете го со друг модерен, рустикален или индустриски мебел за да ја комплетирате вашата соба.

Благодарение на лесно разбирливите упатства, не е потребен голем напор за поставување на оваа полица со димензии 56 x 34 x 137,5 cm.

Ако ви се допаѓа оваа аголна полица во индустриски стил, проверете ги другите во оваа серија на Ironwood.mk. Имаме многу опции за совпаѓање кои ќе ви помогнат да го исполните вашиот дом со стилски и функционален мебел.

Полица бг

Рафт со полици

Монтажни сталажи

Магацински сталажиdimenzii na polica bg

Содржина на пакетот:

1 x полица
1 x комплет за склопување
1 x комплет за фиксирање
1 x инструкции

 

4 мислења за Полица за складирање

5.0 од 5
4
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Ja zemav za vo kancelarija, sobira dosta raboti a voedno izgleda i moderno. 1...Повеќе
  Ja zemav za vo kancelarija, sobira dosta raboti a voedno izgleda i moderno. 10/10
  Policaidenticna slici,preporucujem!
  Полица за складирање photo review
  Супер, квалитетно, цврсто и многу лесно за составување!
  Policata odgovara so opisot navistina e mnogu dobra

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Полица за складирање
  Полица за складирање

  4.800 ден

  Само 6 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LLS44X Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 7
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart