Полица за складирање за деца

3.199 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: бела, сина, сива
Материјал на детска полица: панели од иверица, фурнир од хартија, неткаен материјал
Големина на производот: 62,5 x 29,5 x 60 cm
Тежина на детска полица: 5,5 кг

detski skafСо оваа детска полица, не треба вие да ги собирате расфрланите играчки и книги на вашите малечки, бидејќи тие ќе бидат привлечени сами да го прават тоа.

Со 9-те големи кутии и 3 полици, оваа дрвена полица за складирање заштедува голем простор во детските соби, игротеките или дневните соби.

Не треба да се грижите за безбедносните проблеми кога вашите деца ја користат оваа полица за складирање, бидејќи доаѓа со комплет против врвови за да се обезбеди стабилност и заоблени агли за заштита на малите од удари.

Висината ги прави книгите и играчките секогаш на дофат на децата. Полиците во различни бои им помагаат подобро да ги идентификуваат, сортираат и организираат предметите.

Моделите со вселенска тема го поттикнуваат нивниот испитувачки дух, го зголемуваат нивниот интерес за светот и ја стимулираат нивната креативност.

Склопувањето е завршено за кратко време. Едноставно закачете ги шипките на панелите, опставете ги кутиите на начинот на кој сакате, и тоа е тоа!

Детски рафт цена бг

Детски рафт

детски шкаф

Уред против превртување
Комплетот против врвови е вклучен за да се обезбеди безбедност на вашите деца.

detski skaf

Заоблени агли
Заоблените агли ги штитат децата од можни испакнатини за побезбедна употреба.

skaf za igracki

Атрактивна шема
Моделите на темата од вселената се прекрасни украси и ги поттикнуваат малите да ја организираат својата соба.

детски шкаф за играчки

Прилагодливи кутии
9-те отстранливи кутии од неткаен материјал може да се постават рамно или наклонето колку што ви треба. Дополнителната лента на дното ја зајакнува стабилноста за да спречи паѓање на книгите.

Детски рафт за съхранение цени

Детски рафт за съхранение бг

Детски рафт цени

Содржина на пакетот:

2 x панел
9 x кутија
9 x цевка
1 x комплет против тркалање
1 x Инструкции

2 мислења за Полица за складирање за деца

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. M***
  Interesno i funkcionalno. Se vklopi odlicno vo sobata na sin mi. Sobira povek...Повеќе
  Interesno i funkcionalno. Se vklopi odlicno vo sobata na sin mi. Sobira poveke igracki od sto ocekuvav.
  e***
  кабинетот е многу солидно направен. Топло препорачувам

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Полица за складирање за деца
  Полица за складирање за деца

  3.199 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: GKR33WT Категорија:
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart