Полица за облека со 3 нивоа

4.099 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: црна
Материјал: челични цевки со облоги
Целокупна големина: 68,8 x 35,2 x 187 cm
Дијаметар на цевката на рамката: 32 mm
Нето тежина: 7,2 кг
Макс.  носивост на куката: 5 kg
Макс.  капацитет на полица: 40 kg

zakacalka ceni

Секоја кука е директно заварена на шипките, заштедувајќи ви време на досадното навртување, едноставно и практично. Изработена е од издржлив метал, екстра дебела цевка, зголемена носивост и стабилност.

zakacalka cena

Производот е опремен со фитинзи против превртување за да го прицврстите на ѕидот доколку е потребно за да го заштитите.

zakacalki na popust mk

Разноврсна како складиште или полица за чевли, секоја полица собира до 40 kg за лесно да ги задоволи вашите дневни потреби. Прилагодливите стапала на дното обезбедуваат стабилно да стои на нерамни површини.

 

Содржина на пакетот:

1 x Полица+закачалка
1 x комплет со додатоци
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Полица за облека со 3 нивоа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Полица за облека со 3 нивоа
Полица за облека со 3 нивоа

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 9
закачалки

Закачалка

4.500 ден
(31)
Select variation
×
Исчисти

4.099 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart