Полица за облека на тркала

3.199 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: црна
Материјал: челик, ПП тркала
Големина на производот: 45,4 x (92-132) x 160 cm
Тежина на производот: 5 кг
Макс. носивост: 90 kg.

Совршено за домашна употреба: За облека без набори, нашата рачка за облека што се продолжува е одлично решение за складирање кое обезбедува вашата облека да го задржи тој „штотуку притиснат“ изглед. Најдобриот дел е што доаѓа и со долна полица за да можете да ставате кутии за складирање.

метална стойка за дрехи цени

Поставка за дрехи

Поставка за дрехи на колела цени

Поставка за дрехи на колела цена

стойка за дрехи

metalni zakacalki na trkalca

метална стойка за дрехи

 

 

Содржина на пакетот:

1 x Полица за облека
1 x инструкции

 

 

20 мислења за Полица за облека на тркала

4.9 од 5
18
2
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Полица за облека на тркала photo review
  Д*** К*******
  Ја купив оваа ставка за да замени друг тип на шина која пропадна, ставката бе...Повеќе
  Ја купив оваа ставка за да замени друг тип на шина која пропадна, ставката беше добро спакувана, толку лесно се составуваше со неколку кликања и беше заедно. Изгледаше и се чувствуваше цврсто штом предметите беа ставени на решетката која е во форма на кутија наместо кружен столб што му дава подобра цврстина. Крајната екстензија на решетката е корисна за додавање помали предмети. Додавањето можност за заклучување на тркалата е одлично бидејќи не сакав багажникот да се движи низ просторот на покривот премногу. Јас сум многу задоволен од решетката која држи тешки капути итн. кои ги чуваме за зимските месеци. Дефинитивно би го препорачал ова ако сакате цврста силна разноврсна решетка по разумна цена. Ова е сега нашата втора железница која беше испорачана пред датумот на испорака многу задоволна.
  Полица за облека на тркала photo review
  Х****
  Лесно склопување - шината за облека се испорачува речиси склопена, само треба...Повеќе
  Лесно склопување - шината за облека се испорачува речиси склопена, само треба да турнете неколку парчиња заедно кои кликнуваат на своето место и готово! (Имав уште една која беше поглупава). Откако ќе се подигне, тој е исклучително цврст и одлична за цената. Многу задоволен од тоа.
  Полица за облека на тркала photo review
  Е****** В***
  Ќе добијам поевтин, но искористив шанса за ова. Добро вреди. Речиси се склопу...Повеќе
  Ќе добијам поевтин, но искористив шанса за ова. Добро вреди. Речиси се склопува, не се потребни алатки. Лизгајте од кутијата, ставете ги двата столба и горната шина на едната страна и маневрирајте со долниот дел додека не кликне на своето место. Додадете ги двата исправа, па горната шина. Осигурајте се дека сите кликнале на своето место со задоволувачки звук на кликнување. Толку е лесно. Навистина цврста, додадов паѓачка преграда за ставање маици, панталони и чорапи. Лесно се движи наоколу ако се турка, има две сопирачки на две од четирите тркала. Се чувствува убаво, цврсто и густо. Вреди да се исплатат парите, не евтини да набавите друг малку поевтин, дефо препорачувајте го ова.
  Полица за облека на тркала photo review
  ф**
  Многу цврст и лесен за составување ќе купите уште еден. Претходно купив некои...Повеќе
  Многу цврст и лесен за составување ќе купите уште еден. Претходно купив некои од Аргос кои траат само 3 недели. Единственото нешто што рабовите на столбовите беа малку избрзани и црното се лупеше. Не влијае на перформансите на производот.
  Полица за облека на тркала photo review
  Х*** К****
  Полица за облека на тркала photo review
  Ч****
  Многу лесно се склопува, само кликнува за да се постави. Се чувствува многу п...Повеќе
  Многу лесно се склопува, само кликнува за да се постави. Се чувствува многу проучувано, особено сега целосно го наполнив со облека. Може да се тркала со него и продолжените краци навистина ви дозволуваат да облечете многу облека и тоа функционираше поевтино од купувањето на повеќе помали.
  Т***** Р*
  Тоа е добар квалитет. Препорачано
  Полица за облека на тркала photo review
  Полица за облека на тркала photo review
  Полица за облека на тркала photo review
  +1
  Д****
  Оваа ставка е многу цврста и цврста, многу функционална ставка што треба да с...Повеќе
  Оваа ставка е многу цврста и цврста, многу функционална ставка што треба да се препорача. Многу добра ставка за цената.
  Полица за облека на тркала photo review
  Полица за облека на тркала photo review
  Полица за облека на тркала photo review
  +1
  К***** н*
  Мојата последна полица за облека не можеше да ја издржи тежината на облеката....Повеќе
  Мојата последна полица за облека не можеше да ја издржи тежината на облеката. Овој држач за облека е многу стабилен, решетките се чини дека се со многу висок квалитет бидејќи се помасивни и потешки (во споредба со друг модел што го купив на и претходниот модел). Пристигна совршено и се постави супер брзо. Одлично, веднаш би го купил повторно. Практични се продолжливите шини од страната.
  Полица за облека на тркала photo review
  А***** Б*
  Прекрасно се препорачува
  Полица за облека на тркала photo review
  Р* Б*****
  Добро спакувано, супер лесно се поставува во 3 чекори, остава многу стабилен ...Повеќе
  Добро спакувано, супер лесно се поставува во 3 чекори, остава многу стабилен впечаток, две од тркалата можат да се заклучат, навистина вредни во споредба со другите малку поевтини лавици за облека. Исчистете ја препораката за купување!
  Полица за облека на тркала photo review
  Полица за облека на тркала photo review
  Полица за облека на тркала photo review
  Полица за облека на тркала photo review
  +2
  Д* Т**
  Полица за облека на тркала photo review
  Ј**** О****
  Пакувањето беше отворено и составено за 1 минута. Супер практично! Се чувству...Повеќе
  Пакувањето беше отворено и составено за 1 минута. Супер практично! Се чувствува вредно. Ако немате повеќе простор во вашиот плакар, можете да му пристапите овде.
  А**** Ф******
  Ентузијастички !!! Одличен квалитет!
  Полица за облека на тркала photo review
  М*******
  Врвен производ, цврст. Практично со своите тркала. Јас валидна!
  Полица за облека на тркала photo review
  а******
  Ми се чинеше дека е најдоброто нешто што го видов од прегледите и стабилно и ...Повеќе
  Ми се чинеше дека е најдоброто нешто што го видов од прегледите и стабилно и цврсто, и да, тоа е, без сомнение купи го ова ако си гребач како мене што бара и бара, ова е она што треба да го купиш со оглед на тоа е економичен
  Полица за облека на тркала photo review
  в******** м**** н* 2 д***
  Ако сакате нешто што ќе трае со текот на времето, инвестирајте во него! нема ...Повеќе
  Ако сакате нешто што ќе трае со текот на времето, инвестирајте во него! нема врска со малите држачи за палта од продавниците на популарни брендови (не се споменуваат брендови мислам...). Оваа решетка за тркалање ме потсетува на професионална текстилна опрема. Густ и цврст метал, веќе однапред склопен, така што само 2 шипки за подигање и 2 шипки за прицврстување и подготвени за полнење со облека! напомена: висината 1m60 е фиксна! не може да се прилагоди! аргумент за стабилност: нема да се движи со тежината на товарот... задоволен клиент :-)

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Полица за облека на тркала
  Полица за облека на тркала

  3.199 ден

  Само 3 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: HSR13BKV1 Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart