Полица за книги

5.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: бела
Материјал: иверица
Големина на полица: 30 x 97,5 x 100 cm
Тежина на полицата за книги: 24,5 кг
Макс. носивост на ниво: 15 kg
Вкупно Макс. носивост: 60 kg

рафт виденов цениОваа дрвена полица за книги обложена со бела боја ја нуди вистинската комбинација на стил и ефикасност за складирање на вашата колекција книги.

Пространа и практична: 97,5 x 30 x 100 cm (Д x Ш x В), полиците за книги имаат затворени полици и отворени кутии кои можете да ги наполните со книги, сувенири и украси на различни начини и со лесен пристап.

Доаѓа со комплет против превртување за стабилизирање и зацврстување на самостојната полица на организаторот на датотеки за безбедност; секоја коцка може да издржи до 10 кг.

Не само што се користи како полица за книги, туку совршено функционира и како полица за прикажување или единица за складирање коцки, едноставно додадете неколку кутии за складирање или украси за комплетен изглед.

Лесно се склопува: Доаѓа со нумерирани делови и илустрирани упатства, оваа декоративна полица за складирање е многу лесна за составување.

рафт виденов бугарија

икеа цени Рафт за книги

Полица за книги мк цени

полица за книги

Кога ја поставувате полицата наопаку, можете безбедно да ги ставате предметите на нејзиниот врв бидејќи подигнатите рабови не дозволуваат да се лизгаат.

дрвена полица

Полица за книги

полица за книги

Кога ја поставувате полицата наопаку, можете безбедно да ги ставате предметите на нејзиниот врв бидејќи подигнатите рабови не дозволуваат да се лизгаат.

дрвена полица

Кутиите за складирање добро се вклопуваат во преградите од 30 x 30,5 x 30,5 cm на оваа дрвена полица.

декоративна полица

Таблата на предната страна на основата спречува правот да се навлезе под и таму да се акумулира.

 

 

Полица за книги мк

Содржина на пакетот:

1 x полица за книги
1 x комплет за додатоци
1 x комплет против тркалање
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Полица за книги”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Полица за книги
Полица за книги

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Аголна полица со 4 нивоа

Аголна полица со 4 нивоа

3.799 ден
(3)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Полица за книги скопје

Полица за книги со 5 нивоа

5.999 ден
(2)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

5.999 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LBC52WT Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart