Полица за книги со 6 нивоа

7.800 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: Винтиџ кафеаво-црна
Материјал на металната полица: иверица, челик
Големина: 30 x 120 x 172,5 cm
Растојание помеѓу полиците: 31,5 см.
Тежина: 28,2 кг.
Макс. носивост на полицата за складирање: 45 kg.
Макс. Вкупна носивост: 270 kg

рафт за съхранение јуск цени

рафт за съхранение икеа цени

рафт за съхранение цена

рафт за съхранение бг

полица за книги на попуст

Прилагодливи стапала
Прилагодливите стапала ја балансираат нерамномерноста додека го штитат вашиот под од гребнатини.

polici za knigi na popust]

Цврста рамка
Комбинацијата од висококвалитетен дрвен чип и тежок челик ја прави оваа метална полица цврста и издржлива.

polici na popust

Заштита против навалување
Прицврстете ја полицата на ѕидот со вклучената заштита за навалување за дополнителна стабилност.

рафт за съхранение икеа

рафт за съхранение виденов

 

 • Оваа декоративна полица за книги со 6 нивоа нуди многу простор за вашите секојдневни предмети или експонати како што се трофеи и сувенири итн.
 • Благодарение на комбинацијата од иверица и челик со држач во облик на Х на задната страна, оваа метална полица може да издржи товар до 270 kg; заштитата од превртување обезбедува дополнителна стабилност; прилагодливите стапала обезбедуваат цврсто држење на нерамните подови.
 • Оваа декоративна полица може да се користи во дневната соба за украси, рамки за фотографии, книги, списанија и ДВД-а; на балконот за растенија; во кујната за шишиња и чаши.
 • Лесно склопување: Лесно разбирливите упатства, вклучените алатки и одделно означените делови го прават склопувањето лесно.

Содржина на пакетот:

1 x полица за книги
1 x пакет додатоци
1 x заштита против навалување
1 x инструкции

3 мислења за Полица за книги со 6 нивоа

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Изгледа апсолутно одлично и е квалитетна. Пристигна порано од очекуваното. На...Повеќе
  Изгледа апсолутно одлично и е квалитетна. Пристигна порано од очекуваното. Навистина лесно се составува. Одличен производ и многу сум задоволен.
  Top izgleda lesno ja sostavivme
  Preubava ja montiravme lesno bese

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Полица за книги со 6 нивоа
  Полица за книги со 6 нивоа

  7.800 ден

  Само 3 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LLS114B01V1 Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart