Полица за книги со 5 нивоа

5.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 64 x 34 x 186 cm (Д x Ш x В)
Растојание помеѓу слоевите: 35 см
Тежина на производот: 12,8 кг
Вкупно Макс. носивост на секоја полица: 5 kg

5 stepen raft

5 рафтГолем капацитет за складирање:
Со 5-те нивоа, оваа полица со индустриски стил  нуди многу простор за забава. Оваа декоративна полица, има простор за складирање за сите друштвени игри, книги, украси, кутии од ткаенина и семејни фотографии или други предмети до 25 кг. Цврстата челична рамка (периметар од 20 x 40 mm) обезбедува одлична поддршка.

Додека уникатниот наведнат дизајн на оваа дрвена полица дава наведнат изглед, таа всушност е цврсто прицврстена за ѕидот со завртки на врвот, обезбедувајќи максимална стабилност и сите слоеви на полицата се потпираат на ѕидот под агол од 90°.

Функционална полица:
Оваа функционална полица од Ironwood.mk има стабилна метална рамка, издржливи полици од иверица и рустикален фурнир отпорен на абење.

Совршен за секоја соба:
Барате полица за книги во канцеларија? Што велите за место за украси во дневната соба? Каде и да ви треба, оваа метална полица за складирање може да обезбеди место за организирање на вашите работи. Комбинирајте го со друг модерен, рустикален или индустриски мебел за да ја комплетирате вашата соба.

Склопување без грижи: благодарение на деталните упатства и јасно дефинираните компоненти, овој рафт со полици може да се состави без никакви проблеми со помош на испорачаната алатка.

polici za knigi cena

рафт за книги 5 степен

pet stepen raft

Содржина на пакетот:

1 x полица
1 x чанта за додатоци
1 x Инструкции

2 мислења за Полица за книги со 5 нивоа

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Исклучително сум задоволна од моите полици. Ова е второ што го купив.
  Всушност, подобар квалитет од очекуваниот, прекрасно парче вреди паричката. В...Повеќе
  Всушност, подобар квалитет од очекуваниот, прекрасно парче вреди паричката. Ви благодарам

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Полица за книги со 5 нивоа
  Полица за книги со 5 нивоа

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Полица за книги

  Полица за книги

  5.499 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 7
  Полица за книги цена

  Полица за книги

  5.100 ден
  (5)
  Додај во кошница

  Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 7
  Полица за складирање

  Полица за складирање

  4.800 ден
  (4)
  Додај во кошница

  Само 6 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  5.999 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: LLS46BX Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart