Полица за книги

7.399 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал за полица: иверица, челик
Големина на производот: 30 x 100 x 170 cm
Тежина на производот: 25 kg
Вкупно Макс. носивост: 50 kg

Рафт за книги цени бугарија

Рафт за книги софија цени

јуск рафт за книги цени

Јуск рафт за книги цена

цена Рафт за книги

Рафт за книги икеа бугарија

Мултифункционална, стоечка полица за книги:
Совршена за вашата дневна соба, работна соба, канцеларија или каде и да ви одговара.

Без двоумење:
Решетките во форма на Х на грбот и прилагодливите ногарки и даваат поголема стабилност на оваа метална полица за книги.

Без неизвесност:
Со вклучениот комплет за фиксирање, можете да ја прицврстите металната полица на ѕидот, нудејќи ви вам и на вашите најблиски безбеден простор за живеење.

Лесно склопување:
Повеќекратните полици не значат дека склопувањето е комплицирано. Со јасни упатства и нумерирани делови, можете без напор да ја составите оваа декоративна полица.

Содржина на пакетот:

1 x полица за книги
1 x комплет за додатоци
1 x комплет против тркалање
1 x Инструкции

15 мислења за Полица за книги

4.8 од 5
14
0
0
1
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. V******** L*******
  Полицата е многу лесна за составување, сите делови се етикетирани со налепниц...Повеќе
  Полицата е многу лесна за составување, сите делови се етикетирани со налепници и сите завртки се поединечно спакувани во зависност од видот и исто така етикетирани. Упатствата се лесни за разбирање. Сите материјали и делови се изработени со многу висок квалитет. И покрај тоа што полиците се многу големи, тие не изгледаат гломазни туку се многу едноставни и елегантни. Оваа полица може да се препорача само.
  F****
  Odlicen proizvod, lesno se sklopuva
  U********* M*****
  ista kako na slikite
  Полица за книги photo review
  A******
  .🤩
  Полица за книги photo review
  D***** R
  This has matched in well with my other rustic furniture. Love the size of it ...Повеќе
  This has matched in well with my other rustic furniture. Love the size of it and sturdiness. The instructions were excellent and easy to follow. Such good quality for the price paid.
  Полица за книги photo review
  M***** T********
  Odlicno se vklopi instrukciite bea lesni za sledenje
  Полица за книги photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i********************* Х*****************************
  Ќе бидам искрен, бев скептичен. Не мислев дека ќе добијам многу за моите пари...Повеќе
  Ќе бидам искрен, бев скептичен. Не мислев дека ќе добијам многу за моите пари бидејќи слични производи беа изневерени. Овој производ иако е брилијантен, лесен за склопување, цврст, и полиците и рамката се чувствуваат робусни и јас сум задоволен од тоа како изгледа. Го купив за да го задржам моето лего, бев толку задоволен од него што купив уште едно и повеќе лего.
  Полица за книги photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*********************** н* &*************************
  изгледа навистина добро. направи мојата дневна соба некако да изгледа поголем...Повеќе
  изгледа навистина добро. направи мојата дневна соба некако да изгледа поголема. не е толку тешко да се состави. го направив тоа сам.
  Полица за книги photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i********************* З*******************************
  Го купив за мојот кабинет. Го сакам. Полиците имаат многу простор за кутии за...Повеќе
  Го купив за мојот кабинет. Го сакам. Полиците имаат многу простор за кутии за куќишта и единици за складирање. Добра цена за убав и корисен мебел.
  Полица за книги photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*************************** н* н** д****************************
  Оваа полица за книги ги надмина моите очекувања, инструкциите беа многу лесни...Повеќе
  Оваа полица за книги ги надмина моите очекувања, инструкциите беа многу лесни за следење и ја изградив за нешто помалку од два часа.
  Тоа е многу цврст и стабилен производ
  Полица за книги photo review
  Полица за книги photo review
  Полица за книги photo review
  +1
  &******* s************************** i************************* s************************** i*********************** Л***************************
  ми се допаѓа
  Полица за книги photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*******************************************************
  Повторно и секогаш многу добар мебел, овој бренд на Vasagle. Добар простор за...Повеќе
  Повторно и секогаш многу добар мебел, овој бренд на Vasagle.
  Добар простор за складирање, прилично широки полици.
  Лесно склопување
  Полица за книги photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*********************** н* &*************************
  Многу убава полица. Совршено се вклопува во мојата спална соба.
  Полица за книги photo review
  Полица за книги photo review
  Полица за книги photo review
  Полица за книги photo review
  Полица за книги photo review
  +3
  &******* s************************** i************************* s************************** i**********************************************
  Веќе имам цела колекција вазаглен мебел што го сакам. Сакав да купам малку по...Повеќе
  Веќе имам цела колекција вазаглен мебел што го сакам. Сакав да купам малку поголема полица за да ги чуваме сите наши книги. Меѓутоа, ако ги исклучиме двете мали полици и двете најголеми, преостанатите 6 се премногу ниски за складирање на стрипови или која било друга книга над 30 см (Даргаут и Солеил = 32 см).

  Но, најлошото е што нема шипка за поддршка помеѓу скалите, како и другите вазаглеви полици што веќе ги имам. Бев доволно наивен да верувам дека купив поголем модел, но го сметав за моја мала полица, добро не. Мислам дека не можете да ја замислите апсурдноста да не ставите стоп-бар во полица што треба да држи книги.

  Како резултат на тоа морав да купам голем број книжари за да се обидам да ја ублажам ситуацијата, но тоа е грдо и не се држи правилно.

  Давам две ѕвезди за секогаш лесно и брзо склопување и цврстина.
  Полица за книги photo review
  Полица за книги photo review
  Полица за книги photo review
  Полица за книги photo review
  Полица за книги photo review
  +3
  &******* s************************** i************************* s************************** i**************************************************
  Примено многу брзо. Мебел со добар квалитет и лесен за составување. Препорачу...Повеќе
  Примено многу брзо. Мебел со добар квалитет и лесен за составување. Препорачувам 👍

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Полица за книги
  Полица за книги

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Голема полица

  Голема полица

  8.999 ден
  (16)
  Додај во кошница

  Само 5 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Полица за книги

  Полица за книги

  5.499 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 7
  Полица за книги цена

  Полица за книги

  5.100 ден
  (5)
  Додај во кошница

  Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  7.399 ден

  Само 4 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LLS155B01 Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart