Полица за книги – бохо стил

8.699 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: дабово беж, бисерно бело
Материјал: челик, честички, PE (полиетилен) ратан
Големина на производот:  30 x 76,4 x 174,7 см
Тежина на производот: 25,1 kg
Макс. Капацитет на оптоварување по ниво: 20 kg
Севкупно Макс. Капацитет на оптоварување: 120 kg

БОХО – запознајте го стилот што го освои светот!

бохо полици

прилагодлива полица

сталажи за книгидекоративни полициВнесете жива атмосфера во вашиот простор со оваа полица за книги. Неговата топла земјена палета, поврзана со вратите на кабинетот слични на ратан, зрачи со воздушен, опуштен допир што ќе го подигне секој модерен простор или ќе го комплетира бохо декорот.

Оваа полица за книги, со димензии 30 x 76,4 x 174,7 cm, обезбедува доволно простор за одржување на уреден дом.

Може да се пофали со прилагодлива полица во кабинетот за сместување на предмети со различни големини.

Без разлика дали сакате да прикажувате уметност во дневната соба, да складирате книги во вашата работна соба или да чувате постелнина во вашата спална соба, оваа полица може да ја искористите.

Отворениот и затворен простор за складирање ви овозможува да покажете што сакате и да скриете што не сакате.

Оваа полица доаѓа со прилагодливи стапала за рамнотежа на нерамни површини и комплет против превртување што спречува превртување на истата.

Покрај тоа, задните панели го спречуваат лизгањето на предметите, чувајќи ги вашите работи безбедни.

Склопувањето е лесно благодарение на лесните упатства и означените компоненти, можете да го поставите без напор.

полица за книги сонома

ѕидни полици

метална полицадрвени полицидетски полицимодерни полициполицимодерна полица

Содржина на пакетот:

1 x полица за книги
1 x комплет за додатоци
1 x комплет против врвови
1 x Инструкции

 

Ако сакате вашиот дом да го облагородите со нов или со освежен изглед, погледнете што можете да искористите од популарниот бохо стил.

Изминативе години, бохо стилот го освојува светот, особено кога станува збор за внатрешното уредување. Денес луѓето патуваат повеќе од кога и да е и разбирливо е што се препознаваат во оваа естетика на слободниот дух, која ги меша културите и уметничките изрази од разни делови на светот во еден споен стил.

Таа ви овозможува во домот со вашите лични предмети и мебел да ги вклопите сите дрвени, метални, платнени, крзнени парчиња што сте ги донеле од патувањата низ светот за да создадете уникатно место за живеење.

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Полица за книги – бохо стил”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Полица за книги – бохо стил
Полица за книги – бохо стил

8.699 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LLS124W57 Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart