Полица за книги LLS47BX

6.699 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, метал
Големина на производот: 56 x 34 x 173 cm (Д x Ш x В)
Тежина на полицата: 19,1 кг
Макс. Капацитет на  оптоварување на секој рафт: 5 kg

polici za knigi mebel vi

скалилна полица

polici za knigi videnov

polici za knigi ikeaПолица за книги во индустриски стил
Железо и инженерско дрво, рустикален и индустриски дизајн, полица и шкаф – оваа  дрвена полица е полна со контрасти, а сепак на крајот формира совршена единица.

Со 4 надворешни полици и дополнителен затворен кабинет на дното, оваа метална полица нуди доволно простор за книги, фигури или украси.

Со индустриски стил кој ќе се вклопи речиси секаде, можете да ја ставите во спалната соба за семејни фотографии, во дневната соба за игри и украси или во канцеларијата за книги и сл.

Чувајте го вашиот дом исполнет со мебел од сличен индустриски стил за сеопфатен изглед. Ironwood.mk нуди опции во индустриски стил за речиси секоја соба од куќата, овозможувајќи ви да имате кохерентен изглед насекаде.

Оваа декоративна полица  совршено ќе се вклопи заедно со масичка за кафе во индустриски стил, странична маса или дури и поврзана со некои ѕидни полици.

polici za knigi jusk

polici za knigi vardar mebel

Содржина на пакетот:
– 1 x полица
– 1 x комплет за додатоци
– 1 x инструкции 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Полица за книги LLS47BX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Полица за книги LLS47BX
Полица за книги LLS47BX

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Библиотека

Библиотека

7.299 ден
(5)
Додај во кошница

Само 4 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
библиотека-2

Библиотека со 6 рафтови

6.399 ден
(14)
Додај во кошница

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
икеа-Рафт-за-книги мк

Полица за книги

5.999 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

6.699 ден

Само 2 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: LLS47BX Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart