Полица за книги

5.100 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 8

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 30 x 40 x 187,5 cm
Тежина на производот: 12,3 кг
Вкупно Макс. носивост на металната полица: 50 kg.

Декоративни полици

Евтини полици за книги

Детски полици за книги

Кујнски полици

 

Джъмбо етажерки

рафт за книги цени

6 степенна етажерка

рафт за книги бг

polici za knigi

кујнски полици

Со нумерирани делови и лесно разбирливи упатства, брзо ќе ја составите оваа полица.

полица за книги

Организирајте ги вашите предмети на полиците за да направите простор во собата.

аголни полици

Со квалитетни материјали и засилен X дизајн, можете да се потпрете на него. Ќе ве придружува далеку во иднината.

 

polici za knigi

Со димензии 30 x 40 x 187,5 cm, оваа висока полица за книги зазема малку простор на подот и ви нуди 6 нивоа на вертикално складирање, искористувајќи ги малите простори во вашиот дом во потполност.

Рустикални кафеави и црни бои, минималистички дизајн и тенка фигура создаваат шик полица што совршено се вклопува во секој тесен простор во вашиот дом, без разлика дали тоа е вашата дневна соба, спална соба, кујна или работна соба.

Полицата во облик на Х на задната страна ја зголемуваат целокупната стабилност, прилагодливите стапала ја надокнадуваат секоја помала нерамномерност на подот, а комплетот против врвови го спречува превртувањето на полицата – се за стабилност и безбедност.

Цврстиот челик и квалитетните честички ја прават оваа декоративна полица доволно силна за да може да држи до 50 кг, давајќи им на вашите книги, украси или повеќе сигурен дом кој трае со години.

Одделете ги вашите книги, фигурини, трофеи, растенија и други украси на 6-те полици на оваа аголна полица за книги.

Лесно се склопува: Деловите на декоративната полица се нумерирани за лесно склопување, така што нема да имате никакви потешкотии.

Имаме многу опции за совпаѓање кои ќе ви помогнат да го исполните вашиот дом со стилски и функционален мебел. Ironwood.mk.

Содржина на пакетот:

1 x полица за книги
1 x комплет за склопување
1 x комплет за фиксирање
1 x Инструкции

5 мислења за Полица за книги

5.0 од 5
5
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. И**** Ј*********
  Многу подобро изгледа во живо отколку на слика. Задоволна...
  Многу подобро изгледа во живо отколку на слика. Задоволна сум од цврстината и модерниот изглед на истата.
  V********
  Preubava
  Полица за книги photo review
  F****
  Odlicno izgleda
  Полица за книги photo review
  M******** P********
  Vi blagodaram dostavata bese brza.
  J***
  Производот е идентичен како ветеното. Доаѓа со сите потре...
  Производот е идентичен како ветеното. Доаѓа со сите потребни алатки, упатство за составување (кое е едноставно за следење)и лесен за сотавување. Високо квалитетно и убаво. Топла препорака од моја страна.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Полица за книги
  Полица за книги

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Голема полица

  Голема полица

  8.999 ден
  (16)
  Додај во кошница

  Само 2 на залиха Бесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Полица за книги

  Полица за книги

  5.499 ден
  (35)
  Додај во кошница

  Само 3 на залиха Бесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Полица за книги со 6 нивоа

  Полица за книги со 6 нивоа

  7.800 ден
  (13)
  Додај во кошница

  Само 1 на залиха Бесплатна Достава: 1-2 дена

  5.100 ден

  Само 5 на залиха |Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LLS101B01 Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 8
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart