Полица за книги

7.700 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:
Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 74 x 30 x 154,5 cm
Тежина на производот: 25 kg
Макс. капацитет на секоја полица: 20 kg

Евтини полици за книги

 

Прикажете ги вашите растенија, слики или сувенири на 4-те отворени полици. Чувајте ги вашите лични фото албуми или скапоцени садови за вечера за специјални прилики во затворената преграда зад двете врати, подалеку од видното поле и подалеку од прашина.

Оваа полица за книги доаѓа со 4 прилагодливи стапала за да се задржи стабилна дури и на малку нерамномерен под.

Изработена е со робусна челична рамка и инженерски полици од дрво, секоја ниво на оваа полица за складирање може да поддржува до 20 кг.

Освен оваа полица за складирање за да ги поставите вашите книги и украси, ние ви нудиме и странични маси, маси за кафе, маси за конзоли, кујнски кабинети и многу повеќе. Ако сакате да создадете кохерентен изглед во вашиот дом, не заборавајте да ги проверите другите парчиња што ќе ви одговараат.

полици скопје

полици за складирање

Благодарение на затворената преграда со две врати, само вие ќе знаете што се крие зад неа. Организирајте ги вашите тајни овде.

organizeri i polici

Со рустикално кафени полици и црна рамка со мат финиш, самата полица за книги е шик декорација.

 

polica za organiziranje

Сеопфатна полица – Од книги во дневната соба до прибор во кујната или документи во работната соба, оваа полица одлично се вклопува во многу простории.

Содржина на пакетот:

1 x библиотека
1 x комплет со додатоци
1 x комплет за зацврстување
1 x инструкции

 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Полица за книги”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Полица за книги
Полица за книги

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 7
Полица за книги цена

Полица за книги

5.100 ден
(5)
Додај во кошница

Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Полица за книги со 6 нивоа

Полица за книги со 6 нивоа

7.800 ден
(6)
Додај во кошница

Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 7
Полица за складирање

Полица за складирање

4.800 ден
(4)
Додај во кошница

Само 6 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

7.700 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart