Полица за книги

7.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на полицата: 74 x 30 x 154,5 cm
Тежина на производот: 22,8 кг
Макс. носивост на полица: 20 kg

Индустриски рустикална полица за книги
Со комбинација на урбани фабрички и земјени елементи, оваа полица за книги во индустриски стил гордо ќе стои во секоја дневна соба или канцеларија.

Голема полица за книги
Оваа голема полица има многу простор за складирање на тешки книги, украси, фотографии и други ситници во вашата дневна соба или канцеларија. Помина времето на складирање на сите ваши ценети трофеи или подароци во обична кутија.

Челичната рамка со дебелина од 20 x 40 mm и попречните шипки на долниот дел ја обезбедуваат поддршката што ви е потребна за носење до 20 kg по полица; цврста конструкција.

Лесно за склопување
Никој не сака да го помине цел ден склопувајќи 4-степена декоративна полица за книги. Оваа модерна полица за книги бара само неколку едноставни чекори и има лесни за следење инструкции кои го олеснуваат составувањето, така што ќе завршите пред да знаете.

Што добивате: елегантна дрвена полица за складирање од нашата колекција на Ironwood.mk и многу простор за организација за вашата колекција книги и други украси.

полици за книги на попуст

polici za knigi na popust mk

polici na knigi akcija

Содржина на пакетот:

1 x полица
1 x комплет за додатоци
1 x инструкции

1 мислење за Полица за книги

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Полица за книги photo review
  D********** A*****
  Policata e odlicna ja preporacuvam

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Полица за книги
  Полица за книги

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 7
  Полица за книги цена

  Полица за книги

  5.100 ден
  (5)
  Додај во кошница

  Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Полица за книги скопје

  Полица за книги со 5 нивоа

  5.999 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Полица за книги со 6 нивоа

  Полица за книги со 6 нивоа

  7.800 ден
  (13)
  Додај во кошница

  Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  7.299 ден

  Само 3 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart