Полица за книги

4.599 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на полицата: 24 x 62 x 165 cm
Тежина на производот: 13,4 kg
Макс. Носивост на секоја полица: 20 kg

декоративна полицаДобрата полица за книги не е само за складирање, туку и треба да го разубави вашиот простор за читање. Ова е само случај.

На полицата има 5 големи полици и секоја може да издржи ваши книги и збирки украси во вредност од 20 кг.

2 полици се опремени со заден панел што гарантира дека вашите скапоцени предмети не паѓаат. А за другите, без грижи, бидејќи прилагодливите стапала ја одржуваат стабилна полицата за книги и богатствата што ги прикажувате подалеку од опасноста.

Со мешавина од рустикални кафени полици и мат црна челична рамка, оваа декоративна полица за складирање ги прикажува вашите книги, сувенири за одмор, канцелариски материјали или кујнски прибор на стилски начин, создавајќи фокусна точка во вашата соба.

Со лесни за следење инструкции, означени делови и клуч Ален, ќе потрошите уште помалку време за да ја составите оваа полица за книги.

ШТО ДОБИВАТЕ: полица 62 x 24 x 165 cm со отворени полици, индустриски дизајн од колекцијата на Ironwood.mk и комплет против врвови за прицврстување на ѕидот за безбеден дом.

пилица за книги

 

полици за дневна

polici na popust

Алтернативен дизајн – 2 полици со задни панели и 3 без, полицата дава уникатен изглед и ги штити работите од паѓање.

полици на попуст

Сеопфатна полица – Од книги во дневната соба до прибор во кујната или документи во работната соба, оваа метална полица одлично функционира во сите области.

polici za knigi na popust skopje

Нема повеќе нестабилност – Прилагодливите стапала додаваат дополнителна стабилност на полицата, така што таа нема да се ниша.

polici za dnevna

Содржина на пакетот:

1 x Полица
1 x комплет со додатоци
1 x комплет за фиксирање
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Полица за книги”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Полица за книги
Полица за книги

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Голема полица

Голема полица

8.999 ден
(16)
Додај во кошница

Само 5 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
polici na akcija skopje

Полица за книги

7.299 ден
(1)
Додај во кошница

Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 7
Полица за книги цена

Полица за книги

5.100 ден
(5)
Додај во кошница

Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

4.599 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LLS025B01V1 Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart