Полица за книги

5.499 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава
Број на полици: 13
Посебна карактеристика: Компактен
Димензии на дрвена полица за книги: 86cm x 25cm x 140cm
Стил: Рустикален
Упатства за нега на производот: Избришете со сува крпа
Тежина на производот: 18,9 к

najprodavani polici

unikatni policiКако прекрасно, величествено дрво со свилено мазна кафеава кора, оваа полица за книги ги шири своите гранки во вашата дневна соба за да го сублимира вашиот простор за читање. Нека шумскиот мир влезе во вашиот дом!

Многу простор за складирање: Ставете ги вашите книги на оваа дрвена полица во облик на дрво. Таа има 13 прегради за складирање на вашите книги… ЦД-а, списанија, украси, саксии и др!

Со заоблените агли за спречување на нерамномерност, 2-те задни панели и страничните панели може безбедно да ги држат вашите книги. Доаѓа и со комплет против превртување.

Пространа, но компактна:  Оваа компактна декоративна полица за книги со димензии 86 x 25 x 140 cm лесно се вклопува во дневната соба, спалната соба или канцеларијата.

Покрај неговите добро изработени завршетоци, не се ослободува мирис од оваа дрвена полица благодарение на меламинскиот фурнир. Имајќи ја оваа декоративна дрвена пполица во вашиот дом е да го изразите вашиот вкус за квалитетни работи!

Лесно разбирливите илустрирани упатства и нумерираните делови го олеснуваат составувањето на оваа дрвена полица за складирање.

рафтове за съхранение на книги

библиотеки за съхранение на книги

Содржина на пакетот:

1 x полица
1 x комплет против врвови
1 x комплет за склопување
1 x инструкции

 

1 мислење за Полица за книги

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Полица за книги photo review
  d****** m*******
  Боже мој јас сум многу среќен со оваа единица за полици, ...Повеќе
  Боже мој јас сум многу среќен со оваа единица за полици, одличен квалитет одлична завршна обработка и цврста лесна за составување, ако можам да го направам тоа секој може

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Полица за книги
  Полица за книги

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Библиотека

  Библиотека

  7.299 ден
  (5)
  Додај во кошница

  Само 4 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Полица за книги со 6 нивоа

  Полица за книги со 6 нивоа

  7.800 ден
  (13)
  Додај во кошница

  Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  5.499 ден

  Само 3 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart