Полица за книги

4.600 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5

Опис на производот: 

Боја: рустикално кафеава и бела
Материјал: иверица
Димензии на производот: 50 x 25 x 141,5 cm
Тежина на производот: 13 кг
Носивост на секоја дрвена полица: 10 kg

Рафт за книги икеа цени

дървени рафтове

за книги рафт цени

Ретко може да наидете на декоративна полица за книги што служи и за функционални цели и за уметнички, но сепак еве ја. Овој стилски рафт со полици ќе ви помогне да го одржувате домот организиран.

Уникатен дизајн за модерен декор
Со уникатен дизајн во форма на дрво, дрвената полица за книги има 8 клонови, за да се осигура дека обезбедува место за складирање на големи количини книги, бидејќи е модерен и стилски.

Стабилен и безбеден
Рамката од иверица со вклучен уред против превртување обезбедува стабилност и безбедност дури и при целосен товар на книги.

Разноврсна
Отворените дрвени полици за книги обезбедуваат јасен приказ и лесен пристап за читање, а се вклопуваат насекаде во вашиот дом, дневна соба, спална соба, игротека, влезен влез и балкон.

Рафт за книги јуск цени

дървени рафтове бг

дървени рафтове цени

 

Рафт за книги виденов цени

 

Со овие декоративни полици за книги прикажете ги вашите книги на нов и уникатен начин!

 

Содржина на пакетот:
1 x дрвена полица за книги
1 x торба со фитинзи
1 x Инструкции

Детали за производот: Полица за книги

Боја

Кафеава, Бела

29 мислења за Полица за книги

4.9 од 5
25
4
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Полица за книги photo review
  M*****
  Odlicna
  Полица за книги photo review
  V*****
  Ni ja dostavija ista e kako na slikite
  Полица за книги photo review
  В***** н* џ*******
  Сакав нешто различно за да додадам карактер, на неискорис...Повеќе
  Сакав нешто различно за да додадам карактер, на неискористен агол од дневната соба, ова е совршено! Лесно се составува, јасни упатства. Многу цврсто и има мали куки на врвот за прицврстување на ѕид доколку е потребно. Не можам да направам подобро за цената, топло ја препорачувам оваа полица.
  М****
  Убаво ми се допадна оваа библиотека
  Полица за книги photo review
  Х*******
  Ми требаа 2 часа да го склопам со клучот Ален (обезбеден ...Повеќе
  Ми требаа 2 часа да го склопам со клучот Ален (обезбеден заедно со сите завртки итн.) и мојот сопствен мал шрафцигер со позидрв. Сите дупка, освен една, се порамнети според планираното. Насоките се добри и секој дијаграм покажува дупки за дупчење, така што помага да се знае по кој пат оди секој дел. Добро спакувано и дрвото изгледа квалитетно. Има добра основа за рамнотежа, но е обезбедена со мали додатоци за безбедно завртување на ѕид ако сакате. Убав производ што се издвојува по изглед и висина, како и отворен за повеќекратна употреба на екранот. Околу 40 завртки со пристојна големина го држат заедно - заедно со 2 дрвени клинови и 2 мали рамни држачи - што го прави робустен. Генерално, убав производ и препорачан.
  Полица за книги photo review
  Полица за книги photo review
  Полица за книги photo review
  +1
  в***********
  Обожавате го случајот со книгата. Тој е доста тежок и сод...Повеќе
  Обожавате го случајот со книгата. Тој е доста тежок и содржи пристојна количина на книги. Доаѓа со ѕидни врски, за прицврстување. Дефинитивно би добил друг ако е потребно. Не ми се допадна тоа што претходно избушените дупки за големите завртки во основата не се претходно избушени така што главите на завртките се рамни со основата. Но, тоа влијае на употребата. Исто така, нема претходно издупчени дупки за малите завртки што минуваат низ основата во долната полица за книги.
  Е**** А
  Дефинитивно изгледа и се чувствува поскапо од тоа што е! ...Повеќе
  Дефинитивно изгледа и се чувствува поскапо од тоа што е! Лесно се склопува и. Сепак, упатството може да детализира на која страна нагоре треба да ги соберете отворите, како што имам неколку со дупки свртени на предната страна...
  Полица за книги photo review
  М****
  Сакајте го изгледот на овие полици. Многу стилски, изглед...Повеќе
  Сакајте го изгледот на овие полици. Многу стилски, изгледаат тешки, но всушност прилично лесни и бојата е исто како на сликата. Сепак, дефинитивно мора да го прикачите на ѕид. Размислувате да купите уште еден.
  Полица за книги photo review
  Џ**** Г*
  Беше релативно лесно да се инсталира, дури и со едно лице...Повеќе
  Беше релативно лесно да се инсталира, дури и со едно лице. Ги ставивме најтешките книги на дното за да се осигураме дека нема да се преврти, но изгледа дека е многу цврсто! Изгледа прекрасно и немаше недостатоци од она што изгледа.
  Полица за книги photo review
  Д***** М*****
  Јас всушност го користев за мојата колекција на сини зрац...Повеќе
  Јас всушност го користев за мојата колекција на сини зраци и изгледа фантастично
  Полица за книги photo review
  Б*** М***
  Бев многу изненаден од тоа што единицата беше многу цврст...Повеќе
  Бев многу изненаден од тоа што единицата беше многу цврста. Имам 63 години со гами нога и ми беше многу лесно да го составам. Се беше јасно означено и со следење на сликата не можеше да биде поедноставно. Имам и ќе купам повеќе единици од овој продавач.
  Полица за книги photo review
  С*******
  Апсолутно ја сакам оваа полица за книги, изгледа невероја...Повеќе
  Апсолутно ја сакам оваа полица за книги, изгледа неверојатно и е многу цврста. Многу задоволен од тоа!
  Полица за книги photo review
  В** И** О****
  Апсолутно ги сакам овие. Ги користиме за да ги сортираме ...Повеќе
  Апсолутно ги сакам овие. Ги користиме за да ги сортираме птиците на дв-д-ови со кои не можеме да се разделиме, и покрај тоа што сега сите се широко достапни на платформи како Netflix и Prime. Ја добивме и соодветната полица и се вклопува точно. Лесно се склопува.... Многу навртување но вреди.
  Полица за книги photo review
  К***** н*
  Убаво наместен и поддршка ми се допадна
  Полица за книги photo review
  А****
  Одличен изглед и многу лесен за составување полица за кни...Повеќе
  Одличен изглед и многу лесен за составување полица за книги, дефинитивно би ја препорачал
  Полица за книги photo review
  Полица за книги photo review
  Полица за книги photo review
  +1
  К******
  Малку поинаку од вообичаените подни полици. Добар дизајн ...Повеќе
  Малку поинаку од вообичаените подни полици. Добар дизајн за спалната соба на моите ќерки и таа е многу задоволна со тоа!
  Полица за книги photo review
  t*******
  Неверојатен дизајн и изглед.склопување за прв пат и инстр...Повеќе
  Неверојатен дизајн и изглед.склопување за прв пат и инструкциите беа јасни. Многу цврсти и поставуваме и гаџети. Добро искористување на просторот.прикачена слика.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  polici na akcija skopje

  Полица за книги

  7.299 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Ретро библиотека

  Ретро библиотека

  6.699 ден
  (9)
  Додај во кошница

  Само 4 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  4.600 ден

  SKU: N/A Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart