Полица за када

2.399 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: Природна
Материјал: Бамбус
Големина на производот: (75-109) x 23 x 4,5 cm
Тежина на производот: 2,5 кг
Макс. Капацитет на оптоварување: 3 kg

дрвена полица за када полици за кади

полица за када

када

полици

полици за када

полица за бањаФункционална полица за када од бамбус
Дали сакате да читате или да гледате емисии додека се бањате? Или само ви треба место за чаша вино? Послужавникот полица за када е специјално дизајниран за вас!

Што и да ви е потребно додека се бањате по долг работен ден, оваа кадичка за када дефинитивно ќе ги задоволи вашите потреби. Имајќи го на када ќе ви овозможи да легнете и да седите удобно без да се грижите дека книгата, телефонот или iPad ќе ви се навлажни или дека рацете ќе ви се изморат.

Смирувачка музика, миризливи свеќи, цвеќиња на полицата за капење – седнете и уживајте во вашата бања со 5 ѕвезди. Го заслужувате тоа после напорен ден!

Сега можете да гледате филм на таблетот, да читате книга или да пиете чаша вино додека се завиткувате во топла вода. Фиоката има и 2 мали отстранливи фиоки.

Може да се прошири – Едноставно извлечете ги страните на оваа полица за капење за да ја прилагодите помеѓу 75 и 109 см и прилагодете ја ширината на вашата бања.

Декорирана е и со нежно зрно и импресионира со својата едноставна убавина. Така, не треба да избирате помеѓу стил и функционалност дури и во бањата.

полицаСодржина на пакетот:
1 x Полица за када

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Полица за када”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Полица за када
Полица за када

2.399 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: BCB88Y Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart