Полица за чевли

5.500 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: дрво, нерѓосувачки челик
Големина на производот: 100cm x 30cm x 92,5cm
Тежина на производот: 10,6 кг
Макс. Носивост на горната полица: 10 kg
Макс. Носивост на секоја мрежеста полица: 5 kg.

Рафт за обувки бугарија

Рафт за обувки бгЌе добиете полица со прекрасно обработена дрвена површина, држач за чевли со 4 црни мрежести полици и украсно парче за вашиот влезен простор кој се карактеризира со трендовски индустриски стил.

Со само неколку поединечни делови и неговите лесно разбирливи упатства, овој организатор за чевли може лесно да се состави во само неколку чекори.

Опремен со прилагодливи стапала, оваа багажник за чевли може да издржи тест на либела дури и на нерамни подови; исто така, вашите плочки, паркет и дрвени подови се заштитени од гребнатини.

Рафт за обувки софија

полици за чевли

 

cevlarnik na akcija

Додадете рустикален вкус – Без разлика дали ќе ја ставите во собата или во ходникот, клупата за чевли со рустикален кафеав врв додава топол допир.

klupi za cevli na popust

Подарете им на вашите чевли пријатен дом со овие пространи полици за да не талкаат повеќе.

чевларници скопје

Прилагодливите стапала додаваат дополнителна стабилност на клупата за чевли за да може стабилно да ги прикажува вашите предмети.

VASAGLE Рафт за обувки димензии

 

 

Содржина на пакетот:

1 x Клупа за чевли
1 x комплет додатоци
1 x инструкции

1 мислење за Полица за чевли

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Полица за чевли photo review
  Izgleda poubavo vo zivo

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Полица за чевли
  Полица за чевли

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Клупа за чевли

  Клупа за чевли

  4.699 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Клупа за чевли

  Клупа за чевли

  4.400 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Само 6 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Клупа за чевли

  Клупа за чевли

  5.299 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  5.500 ден

  Само 2 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LBS15BX Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart