Полица за чевли со 10 нивоа

3.850 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: црна
Димензии на производот: ‎88 x 28 x 160 cm
Тежина на ставката: 2,7 кг
Капацитет: 27 килограми
Материјал: Неткаен материјал, метална цевка, пластичен конектор
Посебни карактеристики: Пренослив

Може да складира до 45 пара чевли и да ги одржува уредно организирани.

Отстранете го едното ниво за да одговарате на високи чизми или големи чанти.

Покривката отпорна на прав ги одржува вашите чевли невидливи и уредни. Валана удобна врата со патент и велкро.

Два мали џебови 14 x 14 cm на секоја страна за складирање на клучеви или четки.

организатор за чевли на попуст

            Силен материјал

организатори за чевли

Отпорен на прашина и водоотпорен

organizatori za patiki mebel vi

Прицврстувач за кука 

 

za cevli

             Страничен џеб

 

polica za cevli skopje

polici na akcija za cevli

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Полица за чевли со 10 нивоа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Полица за чевли со 10 нивоа
Полица за чевли со 10 нивоа

3.850 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: RXJ36H Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart