Полица за чевли

3.699 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик, полиестерска ткаенина.
Димензии на производот: 30 x 120 x 91 cm.
Тежина на производот: 7,8 кг.
Максимално оптоварување: оптоварување на горната површина: 30 kg.
Максимално оптоварување: оптоварување по полица од ткаенина: 10 kg.

шкаф за чевли чевларнициЦврстата челична рамка, како и прилагодливите ногарки, ја одржуваат рамнотежата на оваа  5-степената полица за чевли на нерамни подови. Вклучениот комплет против превртување го прицврстува на ѕидот за дополнителна безбедност.

ГОЛЕМ ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ: Горниот послужавник служи како шик и практична сцена за вашите чанти, мали растенија и украси. Во меѓувреме, 4-те полици од полиестерска ткаенина обезбедуваат многу простор за складирање за да ги организирате обувките без одлагање.Ставете ја оваа 5-степена полица за чевли каде што ви треба дополнителен простор за складирање.

Што добивате: Организатор за чевли со 4 полици од ткаенина, илустрирани упатства, торба за монтирање и атрактивен индустриски дизајн за да додадете повеќе шарм во вашиот ходник.

полица

чевларник

полица за обувки

ормар за чевли

полици за чевли

полица за чевли

полици

 Квалитетна изработка – Отпорен на абење, издржлив и лесен за чистење.

шкаф

Обезбедува дополнително складирање за вашите влечки најдолу.

плакар за чевли

Цврста челична рамка – Создава стабилна и издржлива полица за чевли која ќе трае со години.

Содржина на пакетот:
1 x Полица за чевли
1 x комплет против превртување.
1 x комплет за додатоци
1 x инструкции

 

2 мислења за Полица за чевли

4.5 од 5
1
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Полица за чевли photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i********************** ц*****************************
  Лесно се склопува, но малку нестабилно, особено на тепих,...
  Лесно се склопува, но малку нестабилно, особено на тепих, но има ленти за поврзување со ѕид за прицврстување. Одговара на многу чевли, прилично фер за договорот што го добив.
  Полица за чевли photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i************************************************
  Испадна одлично за плакарот на моите сестри! Таа е соврше...
  Испадна одлично за плакарот на моите сестри! Таа е совршена големина за нејзините чевли и доволно тесна што не зазема многу простор! Сама го составив и воопшто не беше лошо!

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Полица за чевли
  Полица за чевли

  3.699 ден

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  SKU: LBS136B01 Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart