Полица за чевли

2.599 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Големина на производот: 74 x 30,7 x 62,8 cm
Материјал: Железни цевки обложени со прав
Боја: црна
Нето тежина: 3,6 кг
Бруто тежина: 4,3 кг

шкаф за чевли комода за чевлиСклопете ја оваа полица за чевли според вашите преференции: Дали сакате да ги распоредите чевлите рамно? Или подобро под агол? Секако! Можете исто така да поставите 2 држачи за чевли една врз друга за да создадете дополнителен простор за складирање – вклучени се потребните конектори.

Полиците со метална мрежа обезбедуваат доволно простор за најмногу 21 пар чевли.

На вашиот дом му треба малку боја: црните метални цевки обложени со прав на овој држач за чевли со три нивоа додаваат допир на елеганција во вашиот дом.

За стабилен животен век: прилагодливите стапала и металната рамка гарантираат дека стабилноста на оваа полица јасно се издвојува од онаа на пластична полица за чевли. Чувајте ги чевлите уредни, чисти и на место.

Што добивате: полица за чевли со 3 полици и начин да ги одржувате чевлите уредни. Можете исто така да поставите 2 од овие полици една врз друга за да создадете голем систем за полици.

полици за чевли

полица за чевли

полица

чевларник

Содржина на пакетот:
-1 x Полица за чевли
-1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Полица за чевли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Полица за чевли
Полица за чевли

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Клупа за чевли

Клупа за чевли

4.400 ден
(21)
Додај во кошница

Само 3 на залиха Бесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Полица за чевли

Полица за чевли

5.500 ден
(1)
Додај во кошница

Само 2 на залиха Бесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Полица за чевли со 10 нивоа

Полица за чевли со 10 нивоа

3.850 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 20-27 дена

2.599 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: LMR03B Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart