Полица за бања BBC64WT

7.499 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: Бела
Материјал: МДФ (Влакно со средна густина)
Големина на производот: 60 x 32,5 x 122 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 16,9 kg

кабинети за бања

polica za banja

polici za banjaСакате да ги имате сите ваши крпи при рака. Овој разновиден кабинет ги чува најважните работи во бањата во близина.

Повеќе опции за складирање: наредете лосиони и соли за капење на отворената полица, ставете крпи во фиоката и средства за чистење во долниот кабинет на вратата, на врвот, поставете послужавник со миризливи свеќи, мала вазна со розови божури за прекрасен приказ.

Сеопфатно парче: Не само за бања, може да се стави во кујната за да се складираат микробрановата печка, тенџерињата и тавите;

во дневната соба за книги и рамки за слики; или на влезот за да ги држите неопходните работи и чевлите надвор од вратата… се зависи од вас!

Ironwood е посветен да нуди висококвалитетен мебел за да создаде пријатна и удобна атмосфера за вашиот дом.

polici za kupatilo

polica za banja na popust

polici za kupatilo ceni

полици за купатило

кабинет за бања

Уред против соборување – Стабилен и нема да се преврти за да се обезбеди безбедна употреба.

kabinet za banja

Еколошки безбедна боја – 3 слој од горниот слој е еколошки безбеден, мазен и нежен, отпорен на дамки и лесен за чистење.

kabineti za banja

Метална шарка – Изберете висококвалитетни материјали за тивко отворање и затворање; исто така и за долг работен век на кабинетот.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Содржина на пакетот:
– 1 x кабинет за бања
– 1 x торба со фитинзи
– 1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Полица за бања BBC64WT”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Полица за бања BBC64WT
Полица за бања BBC64WT

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
шкаф-за-бања

Кабинет за бања

5.899 ден
(0)
Select variation
×
Исчисти
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
skaf za banja

Шкаф за бања

5.499 ден
(0)
Select variation
×
Исчисти
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Шкаф за складирање

Шкаф за складирање

4.899 ден
(1)
Додај во кошница

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

7.499 ден

Само 1 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: BBC64WT Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart