Полица со 10 прегради

Распродажба!

Original price was: 6.500 ден.Current price is: 4.999 ден.

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 9

Опис на производот:

Боја: рустикална кафеава и бела
Материјал: иверица
Големина на производот: 129,5 x 29 x 129,5 cm
Тежина на дрвената полица: 27,3 kg
Микс. Капацитет на оптоварување на секоја коцка: 15 kg

 

големи полици

Рафт с 10 отделения икеаОваа декоративна полица со 10 прегради за книги Ironwood.mk нуди голем простор за декорација на вашиот дом додека служи како одличен декоративен додаток или преграда.

Идеална е за детска соба, дневна соба, работна соба или канцеларии.

Прекрасна декоративна полица  за складирање: оваа полица со 10 прегради на коцки може да ги чува сите ваши книги, да ги прикаже вашите омилени ситници или само да служи како разделник на собата во дневната соба.

Заштедува простор: 129,5 x 29 x 129,5 cm, 10-те коцки нудат голем простор за книги, ЦД, ДВД-а; големината на секоја коцка е стандардна, што ви овозможува да ставите кутии за складирање.

Изградена за да трае:

 • честички со дебелина од 15 mm, секоја коцка собира до 10 kg;
 • уредот против превртување додава стабилност;
 • површината на фурнирот е отпорна на гребење и абење.

Професионална завршница: Сите рабови на оваа дрвена полица со прегради се запечатени, мазни на допир и нежни на изглед; секоја завртка доаѓа со налепница за да се прикрие завртката за убавина.

Што добивате: дрвена полица за складирање со дизајн на скали, лесни за следење инструкции и елегантен, практичен начин за прикажување и складирање убави украси.

Рафт с 10 отделения јуск

виденов Рафт с 10 отделения

јуск Рафт с 10 отделения

цени виденов Рафт с 10 отделения

виденов полици

Рафт етажерка етажерки цени

dekorativna polica

Ставете кутии за складирање во преградите за да се чувате подалеку од прашина и да го скриете хаосот.

декоративна полица

Вклучен комплет против совети – Прицврстете ја оваа дрвена полица со прегради на ѕидот со обезбедениот комплет против врвови за дополнителна стабилност и безбедна употреба.

 

дрвена полица

Заштитни стапала – Меките гумени стапала го штитат вашиот под од гребење.

етажерки димензии

 

 

Содржина на пакетот:
1 x полица
1 x чанта со додатоци
1 x инструкции

Детали за производот: Полица со 10 прегради

Боја

кафеава, бела

20 мислења за Полица со 10 прегради

5.0 од 5
19
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. T***
  Prakticna polica za poveke nameni. Kaj nas se vklopi na vlezot od stanot za c...Повеќе
  Prakticna polica za poveke nameni. Kaj nas se vklopi na vlezot od stanot za cevli. Prekrasno i moderno izgleda. Toplo vi ja preporacuvam.
  Полица со 10 прегради photo review
  D**** K********
  Top
  Полица со 10 прегради photo review
  А*********
  Само што се преселивме и моравме да замениме неколку парчиња мебел. Ова беше ...Повеќе
  Само што се преселивме и моравме да замениме неколку парчиња мебел. Ова беше убедливо најлесно за монтажа, сите делови спакувани одделно, сè се вклопува таму каде што треба. Изгледа одлично!
  Полица со 10 прегради photo review
  M****
  Лесно се склопува. Висок квалитет со внимание на деталите.
  Полица со 10 прегради photo review
  M*****
  Prekrasen proizvod silno go preporačuvam.
  Полица со 10 прегради photo review
  S******
  Odlicen proizvod, besplatna dostava.
  Полица со 10 прегради photo review
  Ј***** Т******
  Ја сакам оваа вазаглна единица за прикажување работи во мојата дневна соба. Б...Повеќе
  Ја сакам оваа вазаглна единица за прикажување работи во мојата дневна соба. Беше прилично лесно да се изгради. Ми требаше околу еден час. Лесно е да се чува чисто и изгледа убаво со приказните предмети, вклучувајќи растенија, рамки за слики, фигури и можете да ставите кутии за складирање коцки за да обезбедите уште малку скриено складирање.
  Полица со 10 прегради photo review
  Д** У******
  Ви кажувам дека полицата изгледа неверојатно! Најдоброто од се што сум видел ...Повеќе
  Ви кажувам дека полицата изгледа неверојатно! Најдоброто од се што сум видел досега. Причината зошто му дадов 4 ѕвезди е затоа што не изгледа доволно цврсто. Се смета дека е цврст за допир, но се чувствува дека се распаѓа ако сакате да го поместите малку налево или надесно. Тоа е совршена аквизиција доколку не планирате многу да ја поместувате.
  Полица со 10 прегради photo review
  J**
  Лесно се склопува, пополнува непријатен простор. Долниот панел имаше мала пук...Повеќе
  Лесно се склопува, пополнува непријатен простор. Долниот панел имаше мала пукнатина во дрвото, оставените стапала беа исклучени за да не се стави непотребен стрес врз него. Освен тоа брилијантно, ставете коцки на дното за да ги скриете играчките.
  Полица со 10 прегради photo review
  л****** л***
  Лесно се склопува. Секое парче е јасно означено. Многу цврсто. Нарачавме 2 и ...Повеќе
  Лесно се склопува. Секое парче е јасно означено. Многу цврсто. Нарачавме 2 и мило ми е што направивме. Откако се намаливме од куќа со 8 кревети во бунгалов, сакавме многу мали дупки за убави парчиња и ова одговараше на сметката
  Полица со 10 прегради photo review
  П** П*****
  Го сакав
  Полица со 10 прегради photo review
  М******
  Навистина лесно се склопуваат јасни упатства, сите делови се јасно означени с...Повеќе
  Навистина лесно се склопуваат јасни упатства, сите делови се јасно означени со различни букви. Сето тоа го направив сам без проблем, добро е и цврсто, моите мачки решија да го тестираат веднаш штом беше изграден (мислам дека е за нив)
  Полица со 10 прегради photo review
  А********* М******
  Само преселивме куќи и моравме да замениме неколку парчиња мебел. Ова беше уб...Повеќе
  Само преселивме куќи и моравме да замениме неколку парчиња мебел. Ова беше убедливо најлесно за монтажа, вистинска количина на завртки, сите спакувани одделно, сè се вклопува таму каде што треба. Изгледа одлично исто така!
  Полица со 10 прегради photo review
  Д***** Х******
  Лесно се склопува со добар квалитет, совршен за просторот што го имаме
  Полица со 10 прегради photo review
  к**** л* м****
  Сакајте го ова.. лесно се составува. Бојата не изгледа евтино. Иако големинат...Повеќе
  Сакајте го ова.. лесно се составува. Бојата не изгледа евтино. Иако големината на коцката е помала, сепак можете да ставите многу. Дефинитивно ќе се купи повеќе од овој опсег.
  Полица со 10 прегради photo review
  М**** С****
  Лесно се склопува. Висок квалитет со внимание на деталите.
  Полица со 10 прегради photo review
  Полица со 10 прегради photo review
  Полица со 10 прегради photo review
  +1
  М***** Ч****
  Прекрасен производ силно би го препорачал

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Original price was: 6.500 ден.Current price is: 4.999 ден.

  Original price was: 6.500 ден.Current price is: 4.999 ден.

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 9
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart