Полица од бамбус

2.599 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Материјал: Бамбус
Големина на производот: 28,5 x 70 x 45 cm
Тежина на производот: 4 кг
Макс. оптоварување на клупата: 130 kg
Макс. оптоварување на секоја полица: 10 kg

polica od bambus

 

polici od bambus– Тешка клупа направена од природна бамбусова штица со шари што ја максимизира стабилноста и држи импресивни 120 кг.

– 100% бамбусот е издржлив како цврстото дрво од бреза; слој отпорен на влага го олеснува чистењето; мазни рабови и вдлабнати завртки го спречуваат заглавувањето.

– Секоја полица од бамбус собира до 4 пара чевли; идеална големина од 70 x 28 x 45 cm одговара на вашиот ходник, дневна соба, спална соба, бања, двор или кујна.

Лесно поставување и склопување – Поставувањето трае само со неколку едноставни чекори; благодарение на поцинкуваните и отпорни на ‘рѓа метални делови, ќе остане стабилен по повеќекратно склопување и расклопување.

polici od bambus mebel vi

polica od bambus

polici od bambus ikea

полица од бамбус

polici od bambusi

полици од бамбуси

организатори за складирање

 

полици од бамбус

полици од бамбус на попуст

Што добивате – висококвалитетен бамбусова полица со голема вредност, јасно претставени упатства, доволно додатоци за склопување, пријателска услуга за клиентите и гарантирано задоволство.

Содржина на пакетот:

1 x полица од бамбус
1 x чанта за додатоци
1 x Инструкции

2 мислења за Полица од бамбус

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Ni ja dostavija preubava
  Полица од бамбус photo review
  Одличен производ!

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Полица од бамбус
  Полица од бамбус

  2.599 ден

  Само 3 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart