Полица од бамбус со 5 нивоа

4.500 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: Природна
Материјал: Бамбус
Големина на производот: 33 x 33 x 146 cm
Растојание помеѓу полиците: 30 см
Висина помеѓу најниската полица и подот: 13,5 см
Тежина на производот: 4,6 кг

Мултифункционален бамбус за складирање – одлично складирање со компактен дизајн
Направена од природен, обновлив бамбус, оваа полица има стилски изглед и импресивен капацитет за складирање.
Едноставниот, но стилски дизајн совршено се вклопува во вашата бања, кујна, домашна канцеларија, спална соба или балкон.

рафт за баня

bambusovi polici

bambusova policaБамбусот ја прави разликата:
На што помислувате кога гледате бамбус? Природен материјал? Точно, но тоа не е се! Бамбусот е исто така отпорен на абење и лесен за користење. Материјалот исто така има долг работен век и ќе го задржи својот стилски изглед во наредните години.

 

Насекаде привлекува внимание!
Со убава, добро изработена завршница од бамбус, оваа полица ќе додаде природен, но елегантен шмек во вашиот дом. Од фото рамки и гелови за туширање до растенија и садови за готвење – сè ќе го најде своето место на него. Без разлика дали во дневната соба, бањата, вашиот ходник или вашата кујна – пробајте каде полицата најдобро функционира и кажете ни во прегледите!

 

Предности:

  • Внесете бамбус во вашиот дом:
    Загрејте го просторот со оваа бамбусова полица направена од природни материјали. Ќе ве воодушеви со својата стабилност и издржливост.
  • Добри вести за мали простори:
    Сакате пространа полица која зафаќа малку простор? Тогаш го најдовте сега! Оваа единица за полици со 5 нивоа 33 x 33 x 146 cm ќе ви помогне да го максимизирате вертикалниот простор и да ослободите простор за складирање на друг мебел.
  • Сите соби се околу оваа полица:
    Вашата бања сака крпи и шишиња за шампон да се чуваат врз неа; На вашата кујна сè уште недостасува полица за зачини и садови; На вашата дневна соба и треба место за растенија во саксии и украсни предмети. Кој е вашиот план?

Лесно склопување:
Како по правило, потребни се неколку видови на завртки и завртки за склопување на дрвени или метални полици. Оваа рамка од бамбус е различна; Потребен ви е само еден тип на завртка за да го поставите, што го олеснува склопувањето.

5-етажен бамбуков рафт цена

бамбуков рафт цена

бамбуков рафт за кухна

5-етажен бамбуков рафт

polici

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Полица од бамбус со 5 нивоа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Полица од бамбус со 5 нивоа
Полица од бамбус со 5 нивоа

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Бамбусова полица за во бања

Бамбусова полица за во бања

4.699 ден
(2)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Корпа за алишта

Корпа за алишта

2.499 ден
(13)
Додај во кошница

Само 8 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Полица од бамбус

Полица од бамбус

2.599 ден
(2)
Додај во кошница

Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

4.500 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: BCB55Y Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart