Подвижно биро

16.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Предности на електричното подвижно биро:

Прилагодлива висина за менување на држењето на телото. Складирање од 4 различни висини за брзо прилагодување. Меко, тивко прилагодување на висината. Торбичка за складирање одстрана.

Детали за производот:

Боја: Винтаж кафеаво-црна

Материјал: Дрвена иверка, челик, неткаен материјал

Избор на две големини: 120 x 60 x (72-120) cm и 140 x 60 x (72-120) cm

Дебелина на масата: 1,5 см.

Тежина: 25,5 кг.

Макс. Носивост: 80 kg

подвижни бироа цени

електрично биро

големи бироа

мали бироа

подвижни бироа

подвижно биро

[4 копчиња за меморија и заштита при вчитување]

Можете да ја прилагодите висината на електричната маса помеѓу 72 и 120 cm и да складирате 4 претпочитани висини. Има и систем за заштита при товарење.

[Џеб и кука на страните]

Џеб од ткаенина на левата или десната страна за книги, списанија и канцелариски материјал и 2 куки од другата страна за слушалки и џебови. Ништо не ја промовира вашата концентрација повеќе од уредно биро!

[Атрактивен изглед со многу детали]

Споените горен дел во винтиџ кафена и црна боја му дава на овој држач за биро повеќе стил, а текстурата налик на ткаенина во црната површина на масата дава пријатно чувство.

[Склопување без мака]

Обележените делови и илустрираните упатства кои лесно се следат гарантираат лесно склопување. Така можете да најдете флексибилен стил на работа за кратко време.

[Стабилен и низок шум]

Ова електрично биро со цврста челична рамка може да собере до 80 кг, тивка маса со помалку од 50 dB работен шум.

Содржина на кутијата:

1 x подвижно биро

1 x торба за складирање

2 x кука1 x пакет со додатоци

1 x инструкции

Детали за производот: Подвижно биро

Големина

120 x 60 x (72-120), 140 x 60 x (72-120) cm

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Подвижно биро”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

16.999 ден

SKU: N/A Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart