Подвижна закачалка

5.499 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 100x45x160cm
Тежина на производот: 13,7 кг
Макс. Статичка носивост на висечката шина: 30 kg
Макс. Капацитет на оптоварување по полица: 70 kg
Макс. Капацитет на оптоварување по кука: 5 kg
Макс. Вкупен капацитет на оптоварување на сите куки: 30 kg
Макс. Капацитет на оптоварување Вкупно: 200 kg

модерни закачалки модерна закачалка

подвижна закачалка за алишта Со рустикално навестување и заоблени линии, овој држач за облека ја истакнува убавината на вашата облека додека ги држи при рака.

Закачете ги јакните, кошулите и панталоните на горната шина, поставете ги чантите, чевлите или кутиите на 2-те полици за складирање, а што е со вашите капи, шалови и чадор? Тие можат да се закачат на страните.

Нема повеќе нежни шини за облека што се виткаат под тежината на облеката! Оваа решетка за облека изработена од робустен челик и издржливи честички е цврста за да се одржи до вкупно 30 kg.

Оваа подвижна закачалка доаѓа со лесни за следење упатства и нумерирани делови кои ќе ви помогнат да ја изградите чекор по чекор, за да можете да ја зачувате вашата натрупана облека од плакарот и да ја оставите да блесне.

подвижни закачалки

закачалки за спална

закачалка

закачалки за бутик

Софистициран дизајн – Специјалниот дизајн создаден за облека и страничната рамка спречува вашата облека да се лизне на страните.

стоечка закачалка

2 полици, многу можности – 2-те полици на дното ви овозможуваат да ги чувате вашите чанти, чевли и кутии. Секоја полица може да собере до 15 кг.

закачалки за облека

Илустрираните упатства за склопување и означените делови го поедноставуваат склопувањето на оваа закачалка за облека.

Содржина на пакетот:
– 1 x Подвижна закачалка
– 1 x комплет за склопување
– 1 x Инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Подвижна закачалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Подвижна закачалка
Подвижна закачалка

5.499 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: RGR112B01 Категории: , , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart