Платнена корпа за алишта

3.700 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: Сива
Материјал: Линена ткаенина, МДФ (лесонит со средна густина), памук, неткаен материјал
Големина на производот: 60 x 36 x 66 cm
Тежина на производот: 4,9 кг
Макс. носивост: 20 kg

Платнена корпа

Платнена корпа за алишта

Платнена корпа

Платнена корпа mk

Оваа корпа за алишта во елегантна сива боја е изработена од ткаенина со изглед на лен што дише, што обезбедува вентилација во корпата за перење и исто така одговара на секој домашен декор.

Сортирајте по боја или тип? Од вас зависи. Облогата на корпата за перење е поделена на 2 прегради за да ги сортирате светлите и темните или различните типови облека кога ќе дојде време за перење на алиштата.

korpi za alista cena

Квалитетен материјал
Кошницата за алишта е изработена од медијапан и обвиткана во ткаенина со изглед на лен за цврстина и издржливост.

korpi za alista na popust

Магнетен капак
Магнетниот капак го олеснува отворањето на пречката со едната рака, а исто така спречува непријатните мириси од надвор од корпата.

корпи за алишта скопје

Дизајн на преклопување
Можете лесно да ја чувате корпата за алишта за да заштедите простор кога не ја користите.

platnena korpa

корпа

Содржина на пакетот:

1 x Корпа за алишта
1 x Инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Платнена корпа за алишта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Платнена корпа за алишта
Платнена корпа за алишта

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Корпа за алишта

Корпа за алишта

2.499 ден
(13)
Додај во кошница

Само 8 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
Корпи за алишта

Корпи за алишта

4.200 ден
(1)
Select variation
×
Исчисти

3.700 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LCB02G Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart