5 степена полица за книги

5.399 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: црна и рустикално кафеава
Материјал: иверица, нерѓосувачки челичен производ
Големина: 30 x 80 x 170 cm
Тежина на производот: 16,9 kg
Макс. Вкупен капацитет на оптоварување: 75 kg

декоративна полица

сталажи за книги

декоративни полици

полици за книги скопјеОваа полица за книги зафаќа само 30 x 80 cm од подот и максимално го користи вертикалниот простор со својата висина од 170 cm и 5 полици.

Црните панели и елегантниот дизајн ја прават оваа полица прекрасна во вашата домашна канцеларија, дневна соба, спална соба и кујна.
Задните панели високи 6,8 cm ја зголемуваат стабилноста на оваа декоративна полица и спречуваат паѓање на предметите.

Прилагодливите стапала овозможуваат дополнителна стабилност.
Комплетот против превртување го спречува превртувањето на полицата за безбедна употреба.
Изработена од цврст челик и висококвалитетни честички, оваа полица може да собере до 75 килограми вкупно, обезбедувајќи силна поддршка за вашите книги и колекции. Оваа цврста 5 степена полица за книги е изградена да трае и ќе ви служи со години.
Лесна за монтажа – Илустрираните упатства кои лесно се следат и нумерираните делови ви овозможуваат лесно да ја составите оваа модерна полица на подот.

полици

полица

полица за книги цена

полици за книгиголема полица

комода за книги

Лесно се чисти – Едноставно избришете ја полицата за складирање со влажна крпа.

сталажа за книги

Квалитетна изработка – Површината е отпорна на гребење, цврста и издржлива.

5 степена полица за книги

Содржина на пакетот:
1 x 5 степена полица за книги
1 x комплет за додатоци
1 x комплет против превртување
1 x Инструкции

Детали за производот: 5 степена полица за книги

Боја

Црна, Рустикално кафеава

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “5 степена полица за книги”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

5 степена полица за книги
5 степена полица за книги

5.399 ден

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Библиотека

Библиотека

7.299 ден
(5)
Додај во кошница

Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Библиотека со 6 нивоа

Библиотека со 6 нивоа

5.999 ден
(0)
Додај во кошница

Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
библиотека-2

Библиотека со 6 рафтови

6.399 ден
(14)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

5.399 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart