Отворен гардеробер

8.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис

– Боја: рустикално кафеава, црна

– Материјал: иверица, челик

– Големина на производот: (80 x 40 x 180 cm)

– Макс. Капацитет на товар:

Шина за складирање: (20 кг)

Шкаф: (60 кг)

отворен гардеробер

Едноставно, но практично
Дали сакате да ја ставите вашата сезонска облека на место што ќе ви овозможи лесно да ги соблечете или облечете? Се прашувате каде да ги ставите чантите и чевлите? Нема каде да ја чувате свежо испегланата облека? Овој отворен гардеробер е подготвен да ги задоволи вашите барања за различни аранжмани со својот едноставен стил.

Одличен дизајн 
Дали имате премногу работи, а немате каде да ги ставите? Нема проблем! Облеката или шаловите може лесно да се закачат на шините, вашите лични работи или чевли може да се стават во или на кабинетот, а горната табла е корисна кога ќе се појави потреба од неа.

Квалитет е во деталите
Дали некогаш сте се изнервирале од недвижниот мебел? Дали некогаш сте случајно удриле во кваката со рака или нога? Сега, со прилагодливите стапала и магнетната фиксација на вратата, ќе се ослободите од овие непријатни ситуации.

Глам со индустриски стил
Сакате да го испробате индустрискиот стил? Изберете го овој! Црната челична рамка го зголемува чувството за сталоженост, а рустикалното кафеаво инженерско дрво додава чувство за природа, оваа гардероба ги спојува овие два вида материјали и целосно прикажува добро структурирано чувство за ред, што е класика на мебелот во индустриски стил.

Содржина на пакетот:

– 1 x отворена гардероба

– 1 x комплет за додатоци

– 1 x Инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Отворен гардеробер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Отворен гардеробер
Отворен гардеробер

8.299 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart