Организер за играчки и книги

4.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на прозиводот:

Боја: Бела
Материјал: МДФ (Влакно со средна густина), Даска од честички
Големина на производот: 62,5 x 29,5 x 70 cm
Тежина на производот: 13,7 кг

детски шкаф

организаторНа вашето мало дете ќе му се допадне оваа детска полица со вселенска тематика! Тие ќе се замислат себеси на вселенскиот брод за да го истражуваат фантастичниот свет на нивните книги и играчки и да откријат колку е лесно да ги вратат на своето место.

ПОЛИЦА КОЈА ДРЖИ И ИГРАЧКИ: 3 отворени полици на врвот ќе му помогнат на вашето малечко да ги нареди омилените книги со различни големини, а кутијата за играчки со тркала ќе му овозможи да ја извади за да ја најде својата колекција играчки.

Дизајниран за најмалите, овој приредувач на играчки има идеална висина за да им помогне на децата лесно да носат предмети; врежаните рачки овозможуваат лесно влечење; заоблените агли и комплетот против превртување додаваат безбедност.

Висококвалитетната честичка од МДФ и Е1 класа со која е изградена оваа детска полица за книги, ја прави стабилна, лесна за чистење и светла точка во собата на вашето малечко.

Со јасни упатства, овој организатор за складирање ќе игра клучна улога во детската соба или игротеката, а вашето дете весело ќе ви објасни како да ги организирате играчките и книгите.

детски организатор

организатор за книги

шкафче за организирање

шкаф за книги

детски организатор за книги

 

шкаф за играчки

Содржина на пакетот:

1 x Организер за складирање
1 x чанта со додатоци
1 x Инструкции 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Организер за играчки и книги”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Организер за играчки и книги
Организер за играчки и книги

4.999 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: GKR41WT Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart