Организатори за складирање

4.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: Бела
Материјал: ПП пластични листови со метална жичана рамка, ABS конектори
Големина на единицата за коцка: 153 x 31 x 153 cm
Големина на единицата за коцка: 123 x 31 x 123 cm
Големина на индивидуален пластичен лист: 30 x 30 cm
Тежина на производот: 10,7 кг
Макс. оптоварување на секоја коцка: 10 kg

пластични коцки организатори

организаториСклопување без напор: Лесно и разбирливо за следење упатство, за помалку од 30 минути ќе го имате готов организаторот за користење.

Трансформација: Коцки организатори за складирање за дневна соба, спална соба или канцеларија? Правоаголен организатор во ходникот, подрумот или зад вратата? Во облик на скалила за под скали или на поткровје? Поделени на неколку мали коцки во гардероба? Нема проблем, можете да го склопите како што посакувате.

Затворени: секоја коцка доаѓа со замрзната врата за да спречи паѓање на мали играчки и да ги држи вашите приватни предмети подалеку од видното поле. Дали сте изнервирани од вратите кои повторно се отвораат откако ќе ги затворите? Не со овие! Тие се опремени со мали куки внатре за да можете цврсто да ги затворите вратите.

Полесно од кога било: Висококвалитетните пластични панели се водоотпорни, па само избришете ги ако има некаква дамка; исто така, светлосните панели лесно се поместуваат и се складираат откако ќе се расклопат.

Додаток: со едноставен дизајн и неутрален тон, овие организатори за складирање ќе и дадат освежителен допир на секоја просторија.

плакар

пластичен плакар

пластични организатори

Организатори за складирање

Организатор за складирање

Содржина на пакетот:
– 56 x Бела замрзната плоча (30 x 30 cm)
– 16 x Бела замрзната врата (30 x 30 cm)
– 52 x црн ABS пластичен конектор
– 16 x Чадор
– Кука за врата во облик
– 1 x мал чекан
– 2 x Анти
– Уред против превртување
– 1 x Инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Организатори за складирање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Организатори за складирање
Организатори за складирање

4.299 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: LPC44BS Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart