Организатор за вино

5.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на полицата за вино: 50 x 32 x 100 cm
Тежина на производот: 10,5 кг
Макс. носивост на масата: 25 kg
Макс. носивост на отворената полица: 15 kg
Макс. носивост на секоја метална полица: 15 kg

Направете ја вашата просторија винарска визба
Црвено вино, бело вино или пенливо вино…без разлика од што се состои вашата колекција на вино, оваа индустриска полица за вино ви нуди 4 нивоа (20 отворени слотови) за складирање, сортирање и прикажување додека совршено се вклопува во вашиот дом .

Покрај тоа што го прават ваш вински подрум, 2-те отворени полици на врвот и обезбедените држачи за стакло, исто така, го прават овој организатор одлична алтернатива за сервирање пијалоци и закуски.

Ви обезбедуваме 4 прилагодливи стапала и комплет против врвови за да ги чувате вашите шишиња безбедни на своето место.

Немојте да бидете под стрес кога станува збор за склопување, бидејќи ние ќе ви помогне да ги поминете чекорите со јасни упатства и нумерирани делови, оставајќи ви повеќе време за дегустација на вашето вино.

држачи за вино

 

организатор за виноо

Содржина на пакетот:

1 x Полица за вино
1 x комплет за додатоци
1 x комплет против тркалање
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Организатор за вино”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Организатор за вино
Организатор за вино

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Кујнски шкаф
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Кујнски шкаф

9.599 ден
(3)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Шкаф за складирање LSC102B01

Шкаф за складирање LSC102B01

6.500 ден
(0)
Додај во кошница

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Шкаф за складирање со 3 врати

Шкаф за складирање со 3 врати

9.900 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

5.999 ден

Само 2 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart