Организатор за накит со огледало

10.800 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: Бела со сиво дрво
Материјал: МДФ (лесонит со средна густина), стаклено огледало, кадифена облога
Големина на производот: 55 x 55 x 161 cm
Големина на кабинетот: 37 x 9,4 x 155 cm
Големина на надворешниот ретровизор: 26 x 144 cm
Големина на внатрешното огледало: 34,5 x 23 cm
Тежина на производот: 21,4 кг

огледало

Организатор за накит со огледало mk

skaf za sminkiШкаф за накит со огледало и полица за складирање се во едно, оваа ставка е погодна за употреба. Со функцијата за вртење од 360°, можете совршено да го прикажете вашиот накит од секој агол.

Практична функција – 2-те полици на задниот дел од кабинетот со огледало нудат можности за складирање на вашите чанти, алатки за шминка и парчиња облека. Долниот раб на кабинетот е речиси на земја, што овозможува поголема површина за складирање. Со вграденото огледало, нема потреба да ја затворате вратата за да се погледнете во огледалото кога се шминкате или носите накит.

Неверојатен капацитет за складирање – Организирање на вашиот накит и козметика преку неговите различни прегради, слотови и куки (вклучуваат 90 отвори за обетки, 30 дупки за столпчиња за уши, 30 куки за ѓердан, 91 отвор за прстени, 5 прегради за складирање и 1 пластичен џеб за складирање).

Со белата боја, фино полираните рабови и агли, овој ормар за огледало изгледа елегантно и убаво. Идеален е за секоја соба.

огледала собно огледало тоалетно огледало

organizatori za sminki

organizator za nakit

„Немам идеја што да подарам…“

Па, погледнете го овој – стилски и практичен кабинет за накит. Подарете го на вашата сакана и ќе можете да и ја видите насмевката на како рефлектирана во огледалото.

Содржина на пакетот:

1 x шкаф за накит
1 x комплет за склопување
1 x Инструкции

15 мислења за Организатор за накит со огледало

5.0 од 5
15
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Организатор за накит со огледало photo review
  Ј********* Б*****
  Монтажата беше многу едноставна следејќи ги упатствата
  С****
  Многу простор и добро обмислен дизајн. Немам ништо друго освен пофалби и со с...Повеќе
  Многу простор и добро обмислен дизајн. Немам ништо друго освен пофалби и со сигурност нема негативни коментари
  Организатор за накит со огледало photo review
  С****
  Одлично купување
  Организатор за накит со огледало photo review
  К*****
  Многу простор за складирање накит, полиците се добри за шминкање, но недоволн...Повеќе
  Многу простор за складирање накит, полиците се добри за шминкање, но недоволна ширина за големи креми, итн. полиците одзади се одлични за снабдување со коса. Механизмот за центрифугирање е мазен и единицата се чувствува цврста. Не е цврсто бело, тоа е повеќе ефект на варосувачко дрво, сето тоа во прекрасно парче.
  Организатор за накит со огледало photo review
  Г*** М******
  Беше лесно да се состави. Цврсто. Капацитетот за складирање беше апсолутно на...Повеќе
  Беше лесно да се состави. Цврсто. Капацитетот за складирање беше апсолутно на место за она што јас лично го барав. Има прилично малку простор на задната страна за повеќе складирање. Изгледа одлично. Повеќе од задоволни со тоа.
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  +1
  М***** Ф********
  Многу добро спакуван. Сето тоа го составив сам и монтажата беше многу едноста...Повеќе
  Многу добро спакуван. Сето тоа го составив сам и монтажата беше многу едноставна следејќи ги упатствата што се во кабинетот, иако ќе предложам да имате дополнителен шрафцигер кога ќе ги монтирате панелите на задната страна, за да спречите движење на двостраната завртка.
  Организатор за накит со огледало photo review
  А*******
  Одговара на сите мои додатоци и други работи, ми се допаѓа
  Организатор за накит со огледало photo review
  А*******
  Целиот мој накит ми одговара... и имам над сто пара обетки :)
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  +1
  А*******
  Не би можел да бидам позадоволен од овој кабинет, тој е совршен за складирање...Повеќе
  Не би можел да бидам позадоволен од овој кабинет, тој е совршен за складирање накит, многу цврст, навистина добро изработен и многу квалитетен. Кој го дизајнирал ова знаел што прави. Тоа е толку убаво парче мебел.
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  +3
  М***** Ф******
  Убав производ
  А*******
  Ова е токму она што ми требаше! Расчистен и организиран е нередот што беше мо...Повеќе
  Ова е токму она што ми требаше! Расчистен и организиран е нередот што беше мојот накит, шминка, дезодоранс итн. Одлично е да се отвори и да има сè таму наместо да се шета низ фиоки и кутии.
  М*****
  Апсолутно убаво огледало, доволно лесно да се изгради, потребни се 2 за да се...Повеќе
  Апсолутно убаво огледало, доволно лесно да се изгради, потребни се 2 за да се изгради, дефинитивно доволно долго, Ви благодариме
  а******* б******
  Ова беше толку едноставно и лесно за составување, самата гардероба е веќе сос...Повеќе
  Ова беше толку едноставно и лесно за составување, самата гардероба е веќе составена, тоа е само задниот дел и основата, беше толку брза, прекрасна големина, брилијантна гардероба
  А*****
  Го купив ова за мојата внука, одлично има толку многу делови за складирање шт...Повеќе
  Го купив ова за мојата внука, одлично има толку многу делови за складирање што таа ги сака, ја доби целата шминка и накитот на свое место, така што сè е уредно и при рака.
  О******** О*******
  Корисен организатор на вашиот накит особено кога имате многу

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Организатор за накит со огледало
  Организатор за накит со огледало

  10.800 ден

  Само 6 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: JBC62W Категорија:
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart