Организатор за накит со огледало

7.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: Бела
Материјал: МДФ (Влакно со средна густина)
Големина на производот: 37 x 9,3 x 108 cm
Тежина на производот: 9,1 kg

шкаф за накит

Организатор за накит без рамкаорганизаторшкафорганизатор за накит ценаОрганизатор за накит со огледалошкаф за накитОгледало без рамка: Со огледалото со целосна должина од 37 x 108 cm, ќе можете да имате поглед од глава до пети на вашата облека на еден поглед; плус, вистинското стаклено огледало нуди подобри перформанси додека ја прави вашата соба посветла и поголема.

Внатре во организаторот за накит има 6 LED светла, кои автоматски се вклучуваат и исклучуваат кога вратата на шкафот се отвора и затвора, вашиот накит секогаш ќе свети внатре!

Пространа за целиот ваш накит: Внатре во шкафот за накит кој може да се заклучува има 84 отвори за прстени, 32 куки за ланчиња, 48 отвори за обетки, 90 отвори за обетки, 1 шипка за шал, 5 полици, 2 фиоки за складирање на сите ваши тајни за убавина.

Со вклучените куки за врата, можете лесно да го закачите овој организатор за накит на рамката на вратата од вашата спална соба или бања, или можете да ги користите завртките за да го прицврстите на ѕид.

Украсете ја вашата спална соба: Разубавете ја вашата спална соба со овој ѕиден организатор за накит со огледало или подарете го на ваш пријател. Ве молиме имајте предвид дека вклучената кука на вратата не одговара на вратите со дебелина над 14 mm или повеќе.

Содржина на пакетот:
1 x Организатор за накит со огледало без рамка
1 x комплет за додатоци
2 x Редовна кука за врата
1 x Инструкции

 

17 мислења за Организатор за накит со огледало

4.7 од 5
11
6
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Организатор за накит со огледало photo review
  Д***** В****
  Најпрво, дојде овде брзо осветлено. Многу пред закажаното...
  Најпрво, дојде овде брзо осветлено. Многу пред закажаното, што е освежувачко во текот на празничниот период. Кабинетот беше исклучително добро спакуван и пристигна во совршена состојба. Не е потребно склопување, освен закачување, така беше на вратата за неколку минути. Солидно е направен и ГОЛЕМ! Сакате LED светло и требаше да ги ставите само батериите (не се вклучени). Го чува целиот мој накит и лесно можам да го најдам тоа што го барам. Имам многу нараквици и ѓердани и имаше место за сите. Доста се преселив и најголемиот дел од мојот накит беше во складиште и недостапен. Ова е како рај 😊. Силно препорачувам.
  Организатор за накит со огледало photo review
  Џ***
  Го сакам ова, во него се сместени целиот мој накит на едн...
  Го сакам ова, во него се сместени целиот мој накит на едно место, па дури и има светло внатре за сето тоа да свети кога ќе го отворите
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  +1
  Г******* М*******
  Сакам, сакам, сакам!!! Најдобар!!
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  +1
  А*******
  Навистина ми се допадна.. вреди за сумата... многу лесно ...
  Навистина ми се допадна.. вреди за сумата... многу лесно се инсталира. Можам да го видам целиот мој накит на прв поглед..
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  +1
  В******
  Ова е точно како што е опишано. Поставете за неколку мину...
  Ова е точно како што е опишано. Поставете за неколку минути. Баш убаво.
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  +1
  К***** н*
  Апсолутно го сакам ова! Одличен квалитет.
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  +1
  Н*****
  Многу убаво огледало, доволно големо за да се видите цело...
  Многу убаво огледало, доволно големо за да се видите целосно. Може да виси на вратата или ѕидот. Одличен материјал, изгледа цврст. Складиштето за накит е многу големо и добро осветлено со LED светло кое работи со батерија (3x AAA)
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  +3
  А****
  Ставката одговара на описот, е робусна и не бара склопува...
  Ставката одговара на описот, е робусна и не бара склопување. Се испорачува со фишер за прицврстување на ѕидот и куки за закачување на врата. За да не го прободам ѕидот, го закачив на врата што не ја отворам често. Има малку куки за долги ѓердани, па затоа ги искористив местата предвидени за обетки. Успеав да вклопам сè таму, дури и неколку ремени, чаши и парфем, а има уште употреблив простор. Аспекти што треба да се подобрат: отворањето на вратата не е многу лесно бидејќи останува затворена со силен магнет; не можете да ја изберете насоката на отворот, кој се отвора лево. Генерално, ми е удобно и задоволен сум.
  Организатор за накит со огледало photo review
  Ј*****
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  +2
  М*****
  Пристигнат во перфектна состојба во внимателно и цврсто п...
  Пристигнат во перфектна состојба во внимателно и цврсто пакување, прекрасно како на фотографијата со внатрешно ЛЕД осветлување, може да се редат ланчиња, обетки и друго. Совршено
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  +1
  К*******
  Многу задоволна од моето купување. Убав кабинет што го за...
  Многу задоволна од моето купување. Убав кабинет што го закачив на ѕидот. Добар квалитет и многу простор за складирање! Единствената лоша страна е што нема многу простор помеѓу дисплејот на обетката и долниот дел од вратата, така што ви требаат мали прсти за успешно да го ставите затворачот на ушните столпчиња кога ги ставате во отворите предвидени за оваа намена.
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  +1
  А****
  Одлично пакување и достава.😍😊 Едноставно ви препорачувам ...
  Одлично пакување и достава.😍😊 Едноставно ви препорачувам да купите една. Има само неколку мали гребнатини на неа.
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  +1
  Ж******
  Па, всушност мислам дека е одлично, внатре е малку евтино...
  Па, всушност мислам дека е одлично, внатре е малку евтино, но не мислам дека е лошо кога станува збор за материјалот. Сè уште не сум пробал LED :) Мислам дека сè друго е навистина одлично.
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  +1
  П*****
  Со оглед на тоа што го сакам... изгледа како едно од оние...
  Со оглед на тоа што го сакам... изгледа како едно од оние огледала што ги гледате во ТВ сериите. Конечно успеав да го склопам. Мојата желба беше да го монтирам на вратата од спалната соба, но вратата не се затвора, ќе остане отворена постојано. Бев принуден да му најдам место и да го монтирам на ѕид бидејќи е преубав и добро направен!. Најдов накит што мислев дека сум ги изгубил 😅 Конечно имам се во ред и кога мојот сопруг го виде тоа веднаш ме побара место за него 😊. Купив најнов модел, без рамка и цело огледало. Огледалото е класично огледало, не се деформира и дрвото на мебелот е многу цврсто. Постојат различни куки за кратки, средни и долги ланчиња. Нараквиците најчесто ги ставам вертикално во отворите за да можам да ги затворам без ништо да скршам, крутите Пандора се вклопуваат во кои е убавина. Го препорачувам и би го купил повторно 😊
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  +1
  Д******
  Во глобала е многу добро, се стои одлично, има многу прос...
  Во глобала е многу добро, се стои одлично, има многу простор за приврзоците и обетките, малку помалку за нараквиците, во мојот случај ги користев куките за обетките за да закачам некои. Ако имате нараквици со тркалезна форма кои не се виткаат, тоа што ќе го ставите пред мора да бидат тенки работи бидејќи во спротивно нема добро да се затвори, широки се само 10cm, да ставам некои работи морав да сменам други. Полиците не се многу високи, само висината на боите за нокти, но за мене се одлични, колонска вода со нормална големина нема да одговара . Дојде многу добро спакувано, без оштетувања и 10 дена пред предвиденото, многу задоволен од резултатот, подобар од очекуваното
  Организатор за накит со огледало photo review
  О**** Г*****
  Многу добар квалитет, многу простор што го сакам, единств...
  Многу добар квалитет, многу простор што го сакам, единствената лоша страна вратата се затвора сама по себе не останува отворена, но инаку дополнително нема повеќе заплеткан накит секој на своето место
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  Организатор за накит со огледало photo review
  +1
  И****
  Производот пристигна во добро заштитена кутија со многу п...
  Производот пристигна во добро заштитена кутија со многу полистирен и многу дебел картонски лист на стаклото за да се избегне оштетување. Може да се закачи и на ѕид и на врата со соодветните челични куки. Вклучува комплет клучеви за отворање или затворање на вратата, завртки и иглички за куките. Внатре во огледалото има LED светла кои се напојуваат од 3 мини батерии. Има фиоки, куки и држачи за обетки и прстени, сите во кадифе. Одличен производ, го препорачувам.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Организатор за накит со огледало
  Организатор за накит со огледало

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  огледало

  Организатор за накит со огледало

  10.800 ден
  (15)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Организатор на накит

  Организатор на накит

  7.099 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Само 3 на залиха Бесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  шкаф за накит скопје

  Шкаф за накит

  3.599 ден
  (21)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  7.299 ден

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  SKU: JJC99WT Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart