Организатор за чевли со 8 нивоа

5.399 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: Црна
Материјал: Челик
Големина на производот: 92,5 x 30,7 x 163,5 cm
Тежина: 10,7 кг
Макс. Носивост на секое ниво: 10 kg.

организатори за чевли

organizatori za cevli

 

 

 

organizator za cevli

resetka za cevli

 

Стойка за обувки икеа цениМаксимизирајте го вашиот простор: со овој 8-степен организатор за чевли можете да го максимизирате вашиот простор додека го намалувате нередот за чевли низ куќата. Сакаме да имате повеќе опции, и затоа можете да одлучите дали овој држач за чевли е нареден во плакарот или е одделена на две страни и во различни простории.

Со висина од 20 cm помеѓу полиците, можете да ги соберете дури и вашите високи чизми. Секоја полица ќе издржи до 10 кг и ќе собере 5 пара женски или 4 пара машки чевли.

Аголни или рамни, тоа е ваш избор: ако претпочитате да ги оставите чевлите рамни или под агол, не грижете се – можете да го направите едното или другото или и двете. Сите ние имаме свои преференции – од нас зависи.

organizatori za cevli

Рамен или аголен – Прилагодете го по ваша желба.

cevlarnik

Цврста метална мрежа – Поддржува до 10 kg по полица.

организатори за чевли

20 см помеѓу полиците – Сместува чевли со различна големина.

органайзер за обувки цени

 

Поставка за обувки

 

Содржина на пакетот:

Полица за чевли со 2 x 4 нивоа
4 x пластичен конектор
1 x комплет за додатоци
1 x инструкции

 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Организатор за чевли со 8 нивоа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Организатор за чевли со 8 нивоа
Организатор за чевли со 8 нивоа

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Организатор за чевли со 5 нивоа

Организатор за чевли со 5 нивоа

3.799 ден
(1)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Организатор на чевли

Организатор на чевли

2.299 ден
(0)
Додај во кошница

Само 7 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Полица за чевли со 10 нивоа

Полица за чевли со 10 нивоа

3.850 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

5.399 ден

Само 3 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: LMR08B Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart