Организатор за чевли со 5 нивоа

3.799 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: црна
Димензии на производот: ‎30,7 x 74 x 104 cm
Тежина на предметот: 5,7 кг
Посебни карактеристики: Отпорност на ‘рѓа

организатор за чевли мк

organizator za cevli mk

Вашите чевли го заслужуваат најдоброто: Не дозволувајте вашите чевли да ги поминуваат деновите на лесно пластичните полици за чевли, колебајќи се во секој момент во собата. Металната рамка на оваа полица за чевли е направена да трае со години, обезбедувајќи вашите чевли да останат таму каде што треба. Прилагодливите стапала обезбедуваат да стои рамно дури и на нерамните површини.

Аголни или рамни, тоа е ваш избор: Ако претпочитате да ги оставите чевлите рамни или да ги имате под агол, не грижете се – полицата можете да ја направите како сакате по ваш избор.

organizatori za cevli na popust

organizatori na popust

организатор за чевли скопје

Пластични конектори – Полицата за чевли со 5 нивоа може да се наредени со држач за чевли со 3 нивоа за да се добие држач со 8 нивоа. Вклучени се 2 пластични конектори за натрупување на две единици заедно.

polici za cevli

Полица од метална мрежа – Проширената полица од 30,7 cm ја прави идеална за високи потпетици, мрежата ќе ги заштити петите од залепување и оштетување на површината.

polica za cevli mk

Прилагодливa стабилност – 4 прилагодливи стапала обезбедуваат стабилност дури и на малку нерамни подови или тепих.

 

 

Содржина на пакетот:

1 x полица за чевли
2 x пластични конектори
1 x чанта за додатоци
1 х инструкции

1 мислење за Организатор за чевли со 5 нивоа

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. r******
  Мораше да се состави единицата како што се очекуваше, но беше прилично директ...Повеќе
  Мораше да се состави единицата како што се очекуваше, но беше прилично директно и погодна за намената.
  Ставката беше многу добр

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Организатор за чевли со 5 нивоа
  Организатор за чевли со 5 нивоа

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Организатор за чевли со 8 нивоа

  Организатор за чевли со 8 нивоа

  5.399 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Полица за чевли

  Полица за чевли

  5.500 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 8
  Шкаф за чевли

  Шкаф за чевли

  8.299 ден
  (3)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  3.799 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: LMR005B Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart