Организатор на накит

7.099 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Големина: 120 x 37 x 10 cm
Големина на огледалото: 110,5 x 27,5 cm
Материјал: еколошки медијапан
Боја: бела
Тежина: 10,5 кг

Организаторот за накит има голем капацитет со фиоки, куки и мали прегради за складирање: како што се пет полици, две фиоки, полица за марами, торба за накит, 84 рамки за прстени, 84 куки за обетки, 48 куки за обетки, ланче 32 куки за обетки.

кутия за бижута

Предности

Организирај со стил:
Заборавете на изгубените обетки и заплетканите синџири и однесете го вашиот дневен режим за убавина на следното ниво со овој шик кабинет за накит со огледало од стакло, кој има чисти линии и елегантен изглед.

По долгиот ден на работа, извадете го вашиот накит и складирајте го во овој висечки кабинет – на располагање ви се 84 држачи за прстени, 90 отвори за обетки, 48 отвори за нитни, 32 куки за синџири, 5 полици, 2 фиоки и 1 шипка за нараквици. .

Едноставно закачете го овој ормар за огледало на рамката на вратата од вашата спална соба или бања со помош на обезбедените куки. Се разбира, можете да го прикачите и кабинетот за накит на цврст ѕид со помош на обезбедените завртки.

Сакате да го чувате накитот со сентиментална вредност безбеден за посебни прилики? Тогаш ќе ви се допадне овој кабинет за накит! (вклучени се 2 клуча).

Едноставна структура, стилски изглед, висока функционалност – овој кабинет за накит е навистина уникатен. Совршен подарок за вашите најблиски! Или само почестете се, вие го заслужувате тоа!

кутия за бижута цена

организери за козметикакутија за накит

кутия за бижута цена бг

organizeri za nakit

кутия за бижута

organizator za nakit mk

Прилагодливи висини – Две висини се достапни кога ги прикачувате куките на кабинетот, за да можете да изберете една што одговара на вашите потреби.

organizatori za nakit na popust

Вклучени заштитни влошки – Можете да ги прикачите обезбедените влошки на задниот дел од кабинетот за накит за да ја заштитите вашата врата од гребнатини.

Содржина на пакетот:

1 x Организатор на накит
2 x клучеви
2 x куки за врата
1 x Инструкции

 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Организатор на накит”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Организатор на накит
Организатор на накит

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
огледало

Организатор за накит со огледало

10.800 ден
(15)
Додај во кошница

Само 6 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
шкаф за накит скопје

Шкаф за накит

3.599 ден
(21)
Додај во кошница

Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

7.099 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: JBC93W Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart