Организатор на чевли

2.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: црна
Материјал: метална цевка, пластичен конектор
Големина на производот: 30 x 45 x 174 cm
Тежина на производот: 3,1 кг
Макс. носивост на ниво: 5 kg

отворени полици за чевли

Овој организатор за чевли има на располагање 10 полици. Не се потребни алатки, се што треба да направите е да ги вметнете металните цевки во квалитетните пластични конектори! И ќе можете веднаш да почнете да ги редите вашите папучи, патики, високи потпетици, сандали и балетанки…
Благодарение на својата компактна структура, полицата за складирање добро се вклопува насекаде: во влезот или плакарот за прикажување на вашата колекција чевли, во дневната соба за складирање играчки и книги или на балконот за сукуленти

магазини за обувки

Органайзер за обувки

organizatori za cevli

Прилагодлив дизајн – Можете да го натрупувате или проширите според вашите различни потреби.

organizatori za cevli na akcija

Квалитетни конектори – Засилена со квалитетни пластични конектори, овој организатор за чевли е доволно силен за да ги смести вашите чевли.

organizator za cevli

Цврста стабилност – Направени со задебелени железни цевки, овие цврсти цевки за складирање нудат стабилни држачи за вашите чевли.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Совршено избраниот организатор за чевли ќе го направи вашиот живот добро организиран. Веќе го најдовте! Време е уредно да ги чувате вашите предмети на оваа пространа 10-степена полица за складирање!

шкаф за обувки

Содржина на пакетот:

1 x Организатор на чевли
1 x чанта со додатоци
2 x комплет за фиксирање
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Организатор на чевли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Организатор на чевли
Организатор на чевли

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Организатор за чевли со 5 нивоа

Организатор за чевли со 5 нивоа

3.799 ден
(1)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Организатор за чевли со 8 нивоа

Организатор за чевли со 8 нивоа

5.399 ден
(0)
Додај во кошница

Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Полица за чевли со 10 нивоа

Полица за чевли со 10 нивоа

3.850 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

2.299 ден

Само 7 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: LSA25BK Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart