Округла клуб маса

5.499 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: честички, челик
Големина на производот: 80 x 45 cm
Тежина на производот: 8,8 kg
Макс. Капацитет на оптоварување: 30 kg

клуб масички

модерни клуб масичкиИзглед, привлечен за очи: Мешавината на дизајнот на рамката со дијамант и округла маса ја прави оваа масичка со шармантен изглед која привлекува внимание во вашата дневна соба.

Складирање, разноврсна: Големиот врв со дијаметар од 80 cm може да се користи за сервирање кафе, пијалоци и чаши. Подигнете го долниот дел и можете да складирате и ќебиња одоздола, така што секој сантиметар ќе функционира.

Структура, цврста и стабилна: 8-те црни челични дијаманти се спаруваат со цврста плоча од честички, правејќи ја оваа тркалезна масичка да стои стабилна и да издржи годините што доаѓаат.

Склопувањето е лесно: Благодарение на неговата едноставна структура, означените делови и илустрираните упатства, склопувањето е лесно и едноставно.

Што има во кутијата: округла масичка за кафе во индустриски стил, етикетирани делови, илустрирани упатства и стилски начин да го разубавите вашиот простор за живеење.

тркалезна маса

округла масичка

округла клуб маса

клуб маса

 

Содржина на пакетот:

1 x Округла клуб маса
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Округла клуб маса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Округла клуб маса
Округла клуб маса

5.499 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LCT040B01 Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart