Ноќно шкафче

4.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: бела
Материјал: дрво
Големина: 33,5 x 40 x 55 cm (Д x Ш x В)
Тежина: 15,4 кг
Максимална носивост на горната фиока: 2,3 kg
Максимална носивост на 2 долни фиоки: 3,4 kg
Максимална вкупна носивост: 110 kg

комода фиоки

ноќно шкафче LED светлата вградени во ноќното шкафче доаѓаат во 25 бои, 6 нивоа на осветленост, 10 режими и 6 фреквенции на трепкање. Благодарение на далечинскиот управувач можете да ги прилагодите за да создавате различни атмосфери.

Благодарение на неговите 3 пространи фиоки и големата послужавник, масичката покрај креветот може да се постави до креветот за чување весници во фиоките и др. Будилникот и рамки за фотографии ќе го најдат своето совршено место на фиоката.

Со своите светла и модерен дизајн, ќе служи како ноќна маса за спалната соба, маса за дневната соба или пиедестал за канцеларијата. Вградени се адаптер и кабел од 1,8 метри.

Изработена од иверка од 15 mm, оваа мала масичка за кафе е стабилна и робусна. Вкупната носивост на масата е 110 kg.

Благодарение на неговите јасни упатства, вклучените алатки и нумерираните делови, можете брзо да го составите.

шкафчиња

шкафче

масичка

шкаф

ноќен шкаф

странична маса

ноќни шкафчиња

странична масичка

шкаф

комода

Содржина на кутијата:
1 x ноќна маса
1 x пакет со додатоци
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Ноќно шкафче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ноќно шкафче
Ноќно шкафче

4.999 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LET630T10 Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart