Ноќно шкафче со приклучоци

4.699 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: бела
Материјал: Бамбус, МДФ (лесонит со средна густина)
Големина: 35 x 40 x 60 cm
Тежина: 9,6 кг
Макс. носивост на масата: 45,4 kg
Макс. носивост на секоја фиока: 4,5 kg
Макс. носивост на отворената полица: 4,5 kg

ноќни шкафчињаПрироден бамбус:

Благодарение на нозете и на масата од природен бамбус, оваа ноќна маса е исклучително робусна и издржлива. Горниот дел на масата поддржува до 45,4 kg, додека секоја фиока и полица може да собере до 4,5 kg секоја.

Лесното полнење:

Со оваа странична маса со 2 приклучоци за наизменична струја и 2 USB-A порти, можете лесно да полните повеќе уреди во кревет или на софата. Нема повеќе проблеми со недостапни приклучоци или заврзани кабли.

Минималистички и елеганција:

Со своите чисти линии и облачно белата боја, зрачи со безвременски шарм и без напор се вклопува во секоја просторија, било да е тоа во спалната, дневната соба или другите мали соби.

Многу простор за складирање:

Со голема масичка за вашите светилки или украси, 2 затворени фиоки за да ги скриете вашите приватни предмети и отворена полица за вашите книги, оваа ноќна маса носи ред и удобност во вашиот дом.

Лесна грижа и склопување:

Водоотпорната бојадисана површина го прави лесно чистење на оваа масичка – едноставно избришете ја со влажна крпа! Благодарение на означените делови и јасните упатства, склопувањето е лесно.

шкаф

ноќно шкафче

шкафчиња

ноќно шкафче со приклучоци

наткасна

Содржина на пакетот:

1 x ноќно шкафче со приклучоци
1 x пакување додатоци
1 x Инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Ноќно шкафче со приклучоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ноќно шкафче со приклучоци
Ноќно шкафче со приклучоци

4.699 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LET623W02 Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart