Ноќна маса

3.599 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 42 x 35 x 52 cm
Внатрешни димензии на отворената преграда: 39 x 33,5 x 18 cm
Тежина: 8 кг
Макс. носивост: 20 kg

Шкафчета

ноќно шкафче

Нощно шкафче цена

Индустриска ноќна маса
Оваа индустриска наткасна за продажба ја комбинира издржливоста на металот со елеганцијата на рустикален или лесен дабов фурнир. Додадете го во секоја просторија која бара модерен, индустриски шмек.

Декоративна и функционална странична маса
Нашата индустриска ноќна маса е популарен избор за декоратори и дизајнери бидејќи може да се прикаже во секоја просторија. Поставете го со уште една од овие странични маси за да создадете уште повеќе простор.

Издржлив и сигурен
Направена со честички од класа P2 и издржлива метална рамка, оваа маса е дизајнирана да издржи со годините што доаѓаат. Нозете дури може да се прилагодат за рамнотежа на нерамни подови.

Лесно склопување
Поставувањето на ова индустриско ноќно шкафче бара само лесен процес на склопување. Комплетот вклучува нумерирани делови, илустрирани упатства и потребните алатки.

Нощно шкафче цени

Нощно шкафче цени бугарија

nokno skafce

 

 

Нощно шкафче икеа

Содржина на пакетот:

1 x ноќна маса
1 x комплет со додатоци
1 x инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Ноќна маса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ноќна маса
Ноќна маса

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
странична-маса-цени

Странична маса

3.200 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Тркалезна маса мебел ви цени

Странична маса

4.300 ден
(4)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Странична маса

Странична маса

3.200 ден
(32)
Додај во кошница

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

3.599 ден

Само 1 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: LET54X Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart