Мултифункционална полица

7.990 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: рустикална кафеава, црна
Материјал: иверица, нерѓосувачки челик
Големина на производот: 90cm должина x 40cm ширина x 84cm висина
Тежина на производот:21 kg
Максимална носивост: 90 kg

Многофункционален рафт софија цена

Мултифункционална полицаСо нашата нова кујнска полица во трендовски винтиџ стил, можете да го создадете токму она што дизајнерите го имале на ум: опуштена и пријатна атмосфера во средината на вашиот дом.

Класичниот, стилски изглед на оваа универзална полица можеби е погрешен по тоа што, верувале или не, таа всушност може да носи до 176 килограми вкупна тежина. Потешките предмети како вашата микробранова печка, купишта книги за готвење или купишта тенџериња и тави ќе најдат место овде на различните полици.

Пет полици распоредени на различни висини, жичена корпа што се извлекува и шест куки во форма на S обезбедуваат простор за разни кујнски прибор, рецепти, зачини, кутии за тестенини или суви крпи.

Мултифункционална полица цени

Многофункционален рафт

рафт бг цена

 

тв комода

 

кујна

кујнска полица

Само ставете ги вашите книги, списанија, па дури и вашиот печатач на неа. Секогаш ќе биде тука за вас!

kujnska polica

Рустикалната кафена и црна боја го прават поелегантен. Зошто да не ја направите кафе станица?

kujnski polici

Со 6-те отворени полици, ќе ја задржи вашата храна, садови, тенџериња и тави или се што ви треба во кујната на место!

димензии рафт

Содржина на пакетот:

1 x Мултифункционална полица
6 x куки во облик на S
1 x фиксатор за на ѕид
1 x комплет за склопување
1 x инструкции

3 мислења за Мултифункционална полица

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. N*****
  Funkcionalna polica, prakticna, dovolno prostor za site raboti koi vi se neop...Повеќе
  Funkcionalna polica, prakticna, dovolno prostor za site raboti koi vi se neophodni vo tekot na denot.
  Мултифункционална полица photo review
  С***** С*********
  Изгледа толку убаво! Подобро од очекуваното.
  Мултифункционална полица photo review
  p******* m********
  Ова е одлична количка за кафе во која се чуваат мојот апарат за кафе и мелниц...Повеќе
  Ова е одлична количка за кафе во која се чуваат мојот апарат за кафе и мелница за зрна кафе како и некои шолји и други работи што ми помагаат да ја направам мојата рутина за правење кафе одлична

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Мултифункционална полица
  Мултифункционална полица

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  Бар маса за послужување

  Бар маса за послужување

  5.299 ден
  (38)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Кујнска полица

  Кујнска полица

  6.600 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Кујнски остров со 3 полици

  Кујнски остров со 3 полици

  7.499 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  7.990 ден

  Само 4 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: KKS90X Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart