Модерна полица за книги

7.199 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: сива, црна
Материјал за полица: иверица, челик
Големина на производот: 80 x 30 x 149 cm
Тежина на пoлицата: 26,7 kg

Модерна полица за книги бг

Модерна полица за книги цени

Модерна полица за книги икеа

 

Модерна полица за книги јуск

Нека вашата полица да се истакне исто како и приказните во вашите книги. Уникатниот повеќеслоен дизајн на оваа стилска дрвена полица вдишува живот во вашата соба, додавајќи карактер и шарм што секоја соба ги посакува.

Просторот што го нуди оваа модерна полица за книги со 5 нивоа на складирање, на вашите книги може да им се придружат сите нивни пријатели – растенија, сувенири и украси.

Вашата декоративна полица за книги има придружни знаци кои ги одржуваат вашите негувани читања токму таму каде што припаѓаат – издржливи честички и дебел челик.

Просторот од 80 x 30 x 149 cm што го нуди оваа полица за книги го издигнува вашето складирање на следното ниво (буквално).

Додајте уште една модерна полица за книги ако откриете дека вашата колекција на книги никогаш не престанува да се шири (кој може да ве обвини?). Додадете странична маса за вашето кафе. Одвојте масичка за грицки. Колку повеќе, толку подобро, како што велат!

Содржина на пакетот:

1 x модерна полица за книги
1 x чанта за додатоци
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Модерна полица за книги”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Модерна полица за книги
Модерна полица за книги

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
biblioteka

Библиотека

4.199 ден
(1)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 9
Полица со 10 прегради

Полица со 10 прегради

Original price was: 6.500 ден.Current price is: 4.999 ден.
(20)
Select variation
×
Исчисти

7.199 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LBC099B02 Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart