Метален кревет

7.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на метален кревет:  Креветот е без душек

Боја: Црна и бела
Материјал: прав
Обложен метал
Големина на производот: 198 x 141,8 x 86,4 cm
Тежина на производот: 19,8 кг
Макс. Капацитет на оптоварување: 225 kgрамка за кревет рамка за кревети

Метални рамки за кревет

Метален кревет

кревет

рамки за кревет

Едноставно, но стилски: Направете го вашето скривалиште од соништата со овие метални рамки за кревет. Едноставната силуета и елегантните шари на таблата и креветот додаваат стил, правејќи ги овие рамка за кревети голема победа за вашата спална соба.

Компактна големина: од 198 x 141,8 x 86,4 cm — оваа рамка за двајца, погодна за душек од 140 x 190 cm (не е вклучен), лесно ќе се вклопи во простории со декор од модерен минималистички до индустриски шарм.

Долготрајна среќа: Оваа тешка, двокреветна рамка за кревет е поддржана од челична рамка, засилена со 9 метални ногарки и зајакната со метални шипки; овој двоена рамка заеднички издржува до 225 кг, а единечната рамка издржува до 150 kg.

Склопувањето е лесно: Ви обезбедуваме комплет за склопување, лесни за следење упатства и удобен дизајн на рамки за преклопување. Склопувањето на овие латофлекс рамки за кревет нема да бара многу напор!

Содржина на пакетот:
– 1 x Рамка за метален кревет
– 1 x комплет за склопување
– 1 x инструкции

 

Детали за производот: Метален кревет

Боја

Црна, Бела

6 мислења за Метален кревет

5.0 од 5
6
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Метален кревет photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i********************** Н*******************************
  Метален кревет photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*************************************************
  Само што го добив овој кревет што ќе го видам подоцна, мн...
  Само што го добив овој кревет што ќе го видам подоцна, многу убав ја додадов мојата основа за кревет со летви на врвот на основата на креветот за бар и многу е добро што не чкрипи, многу сум задоволен од моето купување
  Метален кревет photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*************************************************
  Овој кревет лесно се склопува од едно лице и е многу убав...
  Овој кревет лесно се склопува од едно лице и е многу убав. Изгледа цврсто, но сепак додадов лизгалки на стапалата за да спречам триење на земја.
  Се чини удобно. Можеби недостасува само шипка на секоја страна од креветот за да го „држи“ душекот.
  Го препорачувам овој производ.
  Метален кревет photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*************************************************
  Одлично искуство
  Метален кревет photo review
  Метален кревет photo review
  Метален кревет photo review
  Метален кревет photo review
  Метален кревет photo review
  +3
  &******* s************************** i************************* s************************** i********************* И*******************************
  Беше испорачан добро спакуван, склопувањето беше лесно, н...
  Беше испорачан добро спакуван, склопувањето беше лесно, навистина цврсто и убаво, можете да го купите со затворени очи, тоа е сигурна работа.
  Метален кревет photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i************************************************
  Многу среќен со оваа набавка, лесен за склопување, удобно...
  Многу среќен со оваа набавка, лесен за склопување, удобно, препорачувам

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  7.299 ден

  SKU: N/A Категорија:
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart