Метални Рафтови

3.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: Црна, сребрена, рустикално кафеава и сина
Материјал: челична рамка со полимерна обвивка, МДФ (лесонит со средна густина)
Големина на производот: 40 x 90 x 180 cm
Тежина на металната полица: 13,2 кг
Макс. носивост на ниво: 175 kg
Макс. носивост Вкупно: 875 kg

5-степенен Метален стелаж цени

Главните причини зошто оваа метална полица е вистинската за вас:

  • Цврста челична рамка: Засилената челична рамка нуди цврста поддршка.
  • Засилена поддршка: дополнителната лента на секое ниво ја подобрува стабилноста.
  • Отпорен на ‘рѓа: Облогата во прав е отпорна на ‘рѓа и не може лесно да се оштети.
  • Висок капацитет: секое ниво може да издржи до 175 кг.
  • Прилагодливи полици: секое ниво е прилагодливо по висина; решетката може да се подели на 2 единици.
  • Безбедно: Вклучен е комплет против превртување за да се обезбеди безбедна употреба.
  • Разноврсна: Идеален е за бараки, визби, подруми или складирање во гаража.

5-степенен Метален стелаж икеа

5-степенен Метален стелаж цени икеа

 

5-степенен Метален стелаж цени јуск

5-степенен Метален стелаж цена

метални рафтови за алат

Безбедноста на прво место – Заоблените рабови, мазната површина обложена со прав и вклучените 8 пластични капачиња ве штитат од удари, а подовите од гребнатини.

 

 

 

metalni raftovi na popust

Висок капацитет на носивост – Со зајакната рамка, секое ниво може да издржи до 120 кг, нудејќи стабилна и цврста седала за вашите комплети со алатки, гуми или фитнес опрема.

raftovi za alati

Прилагодлив дизајн – Кога е потребно, можете исто така да ја претворите металната полица во 2 работни маси со складиште за поголема удобност.

 

5-степенен Метален стелаж икеа цени

Содржина на пакетот:

1 x метален рафт
1 x комплет против превртување
1 x Инструкции

Детали за производот: Метални Рафтови

Боја

Црна, Сива, Кафеава, Сина

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Метални Рафтови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

3.999 ден

SKU: N/A Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart