Метална закачалка

1.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: бела
Материјал: железни цевки, неткаен материјал, пластични конектори
големина: 84 x 44 x 154 cm
Тежина: 2,8 кг
Макс. носивост по полица: 10 kg
макс. носивост на шина: 30 kg
Макс. Носивост: 70 кг

metalni zakacalki

Утро без стрес: Од станување до излегување од дома, вашето утро е секогаш стресно? Оваа закачалка за облека со 2 шини ќе ви помогне. Закачете комплетни облеки на шините за облека и ставете чанти и чевли на долната полица – се на едно место!

metalni zakacalki na popust

 

закачалка за дрехи цени

закачалка за дрехи бг цени

закачалкана колела

метални закачалки за облека

2 шини за облека – Можете да ставате облека со различни должини.

metalni zakacalki na popust

Пластични конектори – Ова значи дека можете лесно да ја составите оваа решетка за облека, без потреба од алатки.

zakacalki za butik

На него може да се стават предмети без да паднат.

закачалка метална

Содржина на кутијата:

1 x полица за облека,
1 x инструкции 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Метална закачалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Метална закачалка
Метална закачалка

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Метална закачалка

Метална закачалка

2.099 ден
(2)
Додај во кошница

Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Метална закачалка за облека

Метална закачалка за облека

3.799 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Метална закачалка за облека со тркала

Метална закачалка за облека со тркала

3.600 ден
(0)
Додај во кошница

Само 6 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

1.999 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: RDR01WT Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart