Метална закачалка за облека

3.799 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: црна
Материјал: челична цевка
Големина на производот: 100 x 49 x 163 cm
Тежина на подвижната закачалка: 5,6 кг
Макс. Носивост: 90 kg

закачалки на попуст

метална закачалка на тркалца форма нова

Предности на металната закачалка:

Шик индустриски стил:
Без разлика дали имате кул рустикален стан или женствен дом, оваа метална закачалка инспирирана од индустриско производство ќе биде уникатно парче; исто така совршен е за бутици, маркети, спални соби итн.

Цврст и издржлив:
Висококвалитетните метални цевки обезбедуваат супериорна сила и стабилност за да ја издржат тежината на вашите зимски јакни;  Целиот штанд може да издржи тежина до 90 кг.

Лесно се движи и стои цврсто:
Благодарение на 4 PP универзални тркалца, можете без напор да ја туркате закачалката за јакни на кое било посакувано место, од кои 2 се заклучуваат, така што секогаш останува на своето место.

Склопување:
Склопувањето е лесно со нумерираните делови и илустрирани упатства и алатките за склопување за лесно склопување; ние ќе ви понудиме професионална услуга за клиенти пред и откако ќе нарачате.

Што добивате: Подвижна закачалка во индустриски стил со тркалца за воведување ред во вашиот дом. Ви даваме и нумерирани делови и илустрирани упатства за да ви го олесниме поставувањето.

закачалки на тркалца

metalna zakacalka

Индустриска цевка – Металните колена на двата краја на висечката шипка спречуваат алиштата да паѓаат, ретро дизајн на цевката за домашна и за комерцијална употреба.

метални закачалки

Цврста и издржлива – Изработена од 4 метални шипки, долната полица собира до 15 kg за чевли, чанти или кутии за складирање.

metalni zakacalki

Тркала што се заклучуваат – 4 тешки тркала непречено се тркалаат низ просторијата, 2 со сопирачки ја заклучуваат подвижната закачалка на своето место.

 

 

Содржина на пакетот:

1 x Метална подвижна закачалка
1 x Инструкции

 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Метална закачалка за облека”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Метална закачалка за облека
Метална закачалка за облека

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
zakacalka

Закачалка

2.800 ден
(2)
Додај во кошница

Само 5 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Метална закачалка

Метална закачалка

2.099 ден
(2)
Додај во кошница

Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Метална закачалка за облека со тркала

Метална закачалка за облека со тркала

3.600 ден
(0)
Додај во кошница

Само 6 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

3.799 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart